Masakry modowe z poprzednich lat niczego je nie nauczyły. Na Złotych Globach gwiazdy znowu zaliczyły wpadki!

Czasami coś, co dobrze wygląda w garderobie, zupełnie nie sprawdza się na czerwonym dywanie. Oto przykłady modowych wpadek, które nie miały prawa się zdarzyć, a które i tak są nieodłączną częścią każdej dużej imprezy w show-biznesie. Te gwiazdy zaliczyły wpadki na Złotych Globach!

Jennifer Lawrence

Dziwaczna sukienka Jennifer Lawrence nie wyglądała najlepiej. Gwiazda zdawała się być owinięta kołdrą! Internauci nie mieli litości.

Jennifer LawrenceAP

Paula Patton Paula Patton East News

Paula Patton

Coś, co wiło się po ramieniu Pauli Patton, wyglądało na żywe.

Paula Patton arrives at the 71st annual Golden Globe Awards at the Beverly Hilton Hotel on Sunday, Jan. 12, 2014, in Beverly Hills, Calif. (Photo by John Shearer/Invision/AP)JOHN SHEARER/INVISION/AP/John Shearer

Lena Dunham Lena Dunham East News

Lena Dunham

Lena Dunham przebrała się za cytrynę. Nie ten kolor, nie do tej figury.

Sandra Bullock Sandra Bullock REUTERS/MARIO ANZUONI

Sandra Bullock

Ścieg, który się kończy tam, gdzie zaczyna sutek nie może wyglądać dobrze. I nie wyglądał.

Sandra BullockREUTERS/DANNY MOLOSHOK

Efekt pensjonarki - Julia Roberts, Złote Globy 2014 Efekt pensjonarki - Julia Roberts, Złote Globy 2014 JORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss

Julia Roberts

Wieczorowa suknia z kołnierzykiem od koszuli? Dół sukni może i pasował do ceremonii wręczenia Złote Globy, ale góra raczej wybierała się na akademię szkolną.

Emma Watson w Christian Dior Couture - Złote Globy 2014 Emma Watson w Christian Dior Couture - Złote Globy 2014 JOHN SHEARER/INVISION/AP/John Shearer

Emma Watson

Może to nie jest jakaś spektakularna wpadka, ale założenie spodni pod sukienkę jest tyleż ekstrawaganckie, co po prostu mało estetyczne.

Drew Barrymore Drew Barrymore JORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss

Drew Barrymore

Teoretycznie zamaskowanie ciążowego brzuszka kwiatami to dobry pomysł. Jednak patrząc na obsypaną kwieciem Drew Barrymore trudno się oprzeć wrażeniu, że coś poszło nie tak.

Hayden Panattiere

Asymetrycznie pozszywaną, "patchworkową" suknię Hayden Panattiere może i dałoby się obronić, gdyby projektant zachował konsekwencję. Tymczasem wystająca noga sprawia wrażenie, jakby suknia była w tym miejscu rozpruta.

Więcej o: