Poznajecie tę aktorkę? Co się stało z jej twarzą?! A była przecież jedną z najpiękniejszych kobiet świata

Aktorka jest najlepszym dowodem na to, aby nie nadużywać wizyt u chirurga plastycznego.
Melanie Griffith, Daryl Hannah Melanie Griffith, Daryl Hannah EastNews

Melanie Griffith w młodości

Pamiętacie Melanie Griffith? Aktorka urodziła się w 1957 roku w Nowym Jorku. Jest córką jednej z ulubionych aktorek Alfreda Hitchcocka - Tippi Hedren i producenta Petera Griffitha. Po raz pierwszy na wielkim ekranie pojawiła się w 1969 roku. Statystowała wówczas w westernie "Smith!".

Melanie GriffithEastNews

Melanie Griffith i Don Johnson Melanie Griffith i Don Johnson EastNews

Melanie Griffith i Don Johnson

Na planie dramatu "Szkoła kochania" rozpoczął się jej romans z Donem Johnsonem. Para pobrała się, jednak ich związek przetrwał tylko kilka miesięcy. Don i Griffith dali sobie potem jeszcze jedną szansę - pobrali się po raz drugi, niestety małżeństwo znów zakończyło się fiaskiem.

Melanie Griffith Melanie Griffith Bulls

Kiedyś wygladała pięknie

Aktorka bardzo źle zniosła te dwa rozwody. Wtedy zaczęły się jej problemy z uzależnieniami. W 1988 roku trafiła do ośrodka, w którym leczyła się z alkoholizmu i narkomanii.

Melanie Griffith Melanie Griffith Bulls

Melanie Griffith z Antonio Banderasem w 2002 roku

Jak piękną była kiedyś kobietą, świadczyć może fakt, że została żoną jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w Hollywood. W 1996 roku po raz trzeci wyszła za mąż za Antonio Banderasa.

Melanie Griffith Melanie Griffith Reuters/Agencja Wyborcza.pl

Melanie Griffith

Para była w sobie bardzo zakochana, jednak u Melanie nadal pojawiały się problemy z alkoholem i narkotykami. Mąż zawsze bardzo ją wspierał i to dzięki niemu po raz kolejny zdecydowała się na leczenie. Trafiła do kliniki, w której wcześniej leczyła się Lindsay Lohan i Kirsten Dunst.

Pełnomocnicy aktorki pobyt w klinice tłumaczyli w nieco inny sposób:

Jest tam by wzmocnić swoje postanowienie o zdrowym życiu. Pobyt tam jest częścią wcześniej założonego planu, który lekarze opracowali dla niej lata temu - powiedział reprezentant aktorki.

Melanie Griffith i Antonio BanderasAP/AGENCJA GAZETA

Melanie Griffith Melanie Griffith EastNews

Melanie Griffith

56-letnia Melanie Griffith była kiedyś kobietą o zniewalającej urodzie. Niestety alkohol, narkotyki i środki przeciwbólowe bardzo zniszczyły skórę aktorki.

Melanie Griffith Melanie Griffith EastNews

Melanie Griffith

Aktorka oznaki przemęczenia i zatrucia organizmu próbowała tuszować kolejnymi operacjami plastycznymi, co nie było dobrym pomysłem. W efekcie przestała już w ogóle przypominać dawną piękność.

Melanie chyba nie do końca zdaje sobie sprawę ze swojego wyglądu. Na dailymail.co.uk czytamy:

Nie wiem, czy wyglądam świetnie, ale bardzo dużo ćwiczę. Trenuję 4 razy w tygodniu z trenerem i dodatkowo uprawiam jogę.
Melanie Griffith Melanie Griffith EastNews

Melanie Griffith

Swego czasu w mediach pojawiały się doniesienia, że Melanie jest chorobliwie zazdrosna o Antonio. Może chciała się odmłodzić, aby jeszcze bardziej mu się podobać?

Melanie GriffithEastNews

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.