Ta piosenkarka jeszcze niedawno wyglądała tak...

Ke$ha zawsze lubiła szokować. Ale takiej niespodzianki się po niej nie spodziewaliśmy! Wrzuciła do sieci swoje nowe zdjęcia, na których wygląda... rewelacyjnie! Zobaczcie!
Ke$ha w liceum. Ke$ha w liceum. Youtube.com

Ke$ha dawniej

Tak wyglądała piosenkarka jeszcze przed rozpoczęciem kariery. Nikt nie myślał, że wyrośnie z niej ładna dziewczyna, jaką teraz jest. Od samego początku zaliczała modowe wpadki, a jej styl można było uznać za wulgarny.

Ke$ha poses with her award for Best New Act in the winners area at the MTV European Music Awards 2010, in Madrid, Sunday, Nov. 7, 2010.(AP Photo/Dave Fisher)AP/Dave Fisher

Ke$ha Ke$ha mat. promocyjne

Ke$ha

Piosenkarka nie słynęła z pięknego ciała i nawet, gdy było jej to wytykane, zupełnie nic z tego sobie nie robiła.

Ke$haEastNews

Ke$haeastnews

Ke$ha Ke$ha AP/Dave Fisher

Ke$ha

Tym większym zaskoczeniem jest, że z osoby wyglądającej tak:

ke$haFot. PR Photos

Ke$ha Ke$ha Screen z Instagram.com

Ke$ha

Wygląda teraz tak! Piosenkarka wrzuciła na swojego Twittera najnowsze zdjęcia, ukazujące jej odchudzone ciało. Nic dziwnego, że gwiazda chce się nim chwalić. Wygląda rewelacyjnie!

Ke$ha Ke$ha Screen z Instagram.com

Ke$ha

Nie wiadomo dlaczego Ke$ha zdecydowała się na dietę, skoro wcześniej dobrze czuła się ze swoim ciałem, ale powód chyba nie jest ważny. Efekt jest niesamowity.

Ke$ha Ke$ha Screen z Instagram

Ke$ha

Piosenkarka jest nie do poznania! Może pomoc stylisty, a może Ke$ha w końcu dojrzała. W każdym razie jest to zmiana na ogromny plus.

Ke$ha Ke$ha Screen z Instagram.com

Ke$ha

Mamy nadzieję, że od teraz Ke$ha będzie już tylko tak pozytywnie zaskakiwać i nie wróci do dawnych nawyków, kiedy paradowała w podartych ubraniach i nie wiadomo czym na głowie...