Tylko u nas! Wiemy, co się będzie działo w TRZECIEJ edycji Top Model!

Znamy szczegóły kolejnej edycji Top Model.
Top Model. Top Model. fot. Forum

Nowości w Top Model. Zostań Modelką

Wszystko wskazuje na to, że trzecia edycja "Top Model. Zostań modelką", będzie zdecydowanie ciekawsza, niż dwie poprzednie. Program cieszył się bardzo dużą popularnością, dlatego producenci postanowili, by program w nowym sezonie zaskakiwał nowościami i wysokim poziomem.

Będzie odważniej, trudniej i zaskakująco. Sesje będą bardzo różnorodne,pojawi się high fashion, nie zabraknie klasyki,ale jest też miejsce na sesje niekonwencjonalne, kontrowersyjne, które z pewnością wywołają wiele skrajnych emocji - zdradziła w rozmowie z Plotek.pl główna stylistka programu "Top Model. Zostań modelką", Malwina Wędzikowska.

Okazuje się, że program będzie na światowym poziomie.

Jeżeli chodzi o fotografów oraz projektantów, to w tej edycji zdecydowanie otwieramy się na współpracę międzynarodową - powiedziała nam stylistka.
Top Model. Top Model. fot. Forum

Kandydatki na topmodelkę

Jurorzy są zaskoczeni kandydatkami na modelki, które pojawiły się na precastingach. Po dwóch poprzednich edycjach, na eliminacje przychodzą dziewczyny, które doskonale wiedzą, czego chcą. Niektóre są tak zdeterminowane, że robią wszystko, by zwrócić na siebie uwagę. Wiedzą bowiem, że udział w show może być początkiem ich kariery w mediach.

Pojawiło się już kilka dziewczyn, które zwróciły uwagę jurorów. Na pewno mają już swoje faworytki. Ja też mam jedną - powiedziała Plotkowi, Wędzikowska. - Przed nami jeszcze casting w Warszawie, a wiadomo, że do stolicy przyjeżdża najwięcej dziewczyn, liczących na karierę.
Katarzyna Sokołowska. Katarzyna Sokołowska. fot. Forum

Nowa jurorka, Katarzyna Sokołowska

W nowej edycji, jak już powszechnie wiadomo, pojawi się Katarzyna Sokołowska. Wszyscy są nią zachwyceni!

Jestem zachwycona Kaśką, to będzie absolutny hit. Ona jest konkretna i profesjonalna, od razu było widać, że to właściwa osoba na właściwym miejscu. Już uczyła dziewczyny chodzenia. Ma w sobie dużo klasy i szacunek do ludzi. Nie będzie obelg pod adresem innych członków jury - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.
Top Model. Top Model. fot. Forum

Stylizacje jurorów

Jak wiadomo, bez mody show "Top Model. Zostań modelką" byłby niczym. Styliści przywiązują bardzo dużą uwagę do wizerunku jurorów i prowadzących. Jak będą się prezentować?

Wizerunek jurorów odpowiada ich osobowości i jest kwintesencją wolności - twierdzi Wędzikowska. - Marcin Tyszka to kolorowy ptak, który pokochał w tym sezonie psychodeliczne wzory. Kasia Sokołowska i jej styl to synteza minimalizmu i wyrafinowane zestawienia form.Poszukujemy rozwiązań epatujących kobiecością ale często z surowym męskim wykończeniem.. - tłumaczy.

Poznan 19.05.2012  Pierwszy casting do 3 edycji programu show TVN  - TOP MODEL odbyl sie w Szkole Baletowej w Poznaniu. Kazda dziewczyna ktora chciala sprobowac swoich sil w modelingu, ma od 18 do 27 lat, jest wyzsza niz 170 cm i jest fotogeniczna mogla sprobowac swoich sil. W skaldzie jury pojawila sie po raz pierwszy nowa osoba - Katarzyna Sokolowska. N/Z Michal Pirog. Fot: Marek Lapis/FORUM.

Inni jurorzy także będą dobrze się prezentowali.

Dawid Woliński jako chodząca reklama swojej marki, będzie i w tym sezonie zaskakiwał klasyką przełamaną w sposób niekonwencjonalny. Joanna jak zwykle z klasą, kobieco, w markach z najwyżej półki- dodaje stylistka.

Na szczęście zmieni się wizerunek Piróga.

Michał Piróg uspokoił się,wyciszył i to będzie lustrem dla naszych stylizacji. Szukamy rozwiązań "transparentnych" również minimalistycznych w formie, tu jednak przełamanych orientem - zdradza.

Bialystok 03.06.2012. Joanna Krupa i Michal Pirog otwierzyli bialostocki casting do kolejnej edycji programu telewizji TVN Top Modeln/z Joanna Krupa  Fot. Anatol Chomicz / FORUM

Michał Piróg, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka. Michał Piróg, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka. Forum

Miejsce wyjazdu dziewczyn na fashion week

Wszystkie dziewczyny zadają sobie pytanie, gdzie pojadą, jeśli dostaną się do dalszego etapu w programie. W pierwszej edycji finalistki pojawiły się w Mediolanie. W poprzedniej edycji zawitały do Paryża. A w trzecim sezonie programu? Nowy Jork? Berlin, Londyn?

Miejsce wyjazdu na fashion week jest jeszcze tajemnicą - odpowiedziała nam wymijająco Wędzikowska.


Będziecie oglądać kolejną edycję "Top Model. Zostań modelką"?