Anna Mucha z koleżanką i córką na spacerze!

Mucha ma pomoc w opiece nad Stefanią.
Anna Mucha. Anna Mucha. Plotek Exclusive

W drodze do samochodu

Odkąd 28 listopada ubiegłego roku Anna Mucha urodziła swoje pierwsze dziecko, wszyscy interesują się jej życiem prywatnym. Mucha sama kokietuje media - a to pokazując rączkę dziecka, a to rozpisując się o urokach macierzyństwa na blogu. Teraz Muchę "przyłapano" na spacerze z córką i koleżanką. Zdjęcia zrobiono na parkingu.

Anna Mucha. Anna Mucha. Plotek Exclusive

Niestraszne im mrozy!

Widać, że Mucha troszczy się o dziecko. Troskliwa mama opatuliła córkę grubym kocykiem. Nic dziwnego - od kilku tygodni nie opuszczają Polski siarczyste mrozy.

Koleżanka Anny Muchy. Koleżanka Anny Muchy. Plotek Exclusive

Pomoc dla młodej mamy

Jednak Mucha nie przemęcza się noszeniem ciężkiego nosidełka. Córeczkę Anny nosi towarzyszka aktorki. Koleżanka pomaga Musze w opiece nad dzieckiem.

Anna Mucha. Anna Mucha. Plotek Exclusive

Mucha w formie

Trzeba przyznać, że Mucha wygląda bardzo dobrze. Szybko wróciła do figury sprzed ciąży, którą widać nawet spod warstwy zimowych, ciepłych ubrań.

Więcej o:
Komentarze (33)
Anna Mucha z koleżanką i córką na spacerze!
Zaloguj się
 • 23adam55

  Oceniono 9 razy 9

  Muszka na spacerze- a to niespodzianka, znowu ja ci paparazzi przylapali co za " pech".A Plotek za grube pieniadze kupil zdjecia od nich i nam pokazal, szczesciarze z nas.
  Ciekawe ,ze byl artykul o innych aktorach "amantach " jak to tuman redaktor napisal i musieli go wycofac.Pewnie dla tego ,ze sa tacy co czkaja na informacje o nich na Plotku i sa tacy co robia wszystko aby takowych nie bylo.Redaktorki z Plotka nie moga zrozumiec -jak chcesz cos napisac o tych co nie chca tu byc ,to informacja musi byc rzetelna, odpowiadajaca prawdzie, bez pomylek. Jak jeden z tych punktow nie spelniony trzeba pozegnac sie z premia i przeprosic za nierzetelna informacje ,oczywiscie nie nas bo to wam wisi a osobe ktorej zafalszowaliscie zyciorys.Jestescie nieuki i tumany przez co skazani jestesmy na Muche, Dode i te inne wasze gwiazdki o kims wartosciowym nie potraficie napisac aby nie dodac jakiegos klamstwa.Jak nie daj Boze i zagraniczne gwiazdy czytaly Plotka, to byly by tu tylko spadajace gwiazdy.

 • cosma

  Oceniono 11 razy 9

  U W A G A - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mucha na plotku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spier...........................my !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • pan.malowany

  Oceniono 6 razy 6

  W ten sposob mozna osiagnac niesmiertelnosc: Mucha na spacerze z kolezanka i corka, M z kolega i corka, M z wozkiem i corka, M z bratem i corka....opamietajcie sie w tej redakcji!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 6 razy 6

  Mucha w czymś gra, coś robi, śpiewa, tańczy, pisze, maluje? Nieee, ona tylko wychodzi z dzieckiem na spacer

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 6

  kon na wybiegu-wiara do schronuuuu.

 • jkjk

  Oceniono 5 razy 5

  a co tak nie szczerzy ząbków do aparatu , może nie zauważyła

 • dziecko.neo

  Oceniono 5 razy 5

  Mówi się "figurę znad ciąży" a nie "spod"...

 • tochybaswistak

  Oceniono 4 razy 4

  'TYLKO U NASAnna Mucha z koleżanką i córką na spacerze' - no i co z tego że macie spacerniak?, swoją drogą biedne dziecko, po betonie z mamą spaceruje żeby Plotek miał exclusive

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX