Która zatańczy ze Szpakiem?

Michał Szpak w Tańcu z Gwiazdami.
Magdalena Soszyńska-Michno Magdalena Soszyńska-Michno Kapif

Magdalena Soszyńska-Michno

Magdalena tańczyła z Andrzejem Gołotą. Ma więc podejście do facetów. Okiełznała króla ringu. Poradziłaby sobie z Michałem Szpakiem. Dość ciekawe zestawienie.

Nina Tyrka

Nina Tyrka znana jest z rygoru podczas treningów. Nie odpuściłaby Michałowi Szpakowi nawet na minutę. Ona mogłaby tańczyć nawet z premierem i nie zrezygnowała by z zasady - nie ważne jak wielką osobowością jesteś, na parkiecie rządzę ja!

Zrobiłaby ze Szpaka prawdziwego tancerza.

Blanka Winiarska Blanka Winiarska Kapif

Blanka Winiarska

Anioł wśród tancerek zawodowych. Piękna, kochana i diabelnie utalentowana. Z Michałem Szpakiem stworzyłaby niezły duet. On szalony artysta, ona zawodowa tancerka. Przy niej Szpak spełniłby największe marzenie - umieć tańczyć jak zawodowiec.

Anna Głogowska Anna Głogowska Kapif

Anna Głogowska

Weteranka "Tańca z Gwiazdami". Anna wyszkoliła nie jedną gwiazdę w kwestii muzyki. Ma podejście do ludzi, jest tancerką i psycholożką w jednym. Nic dziwnego, że Piotr Gąsowski się w niej zakochał i ma z nią dziecko. Michał Szpak w tej kwestii już nie ma nic do powiedzenia.

Rafał Maserak Rafał Maserak Kapif

Rafał Maserak

Jeżeli jednak producenci postawią na kontrowersję którą Michał Szpak wywalczył sobie miejsce na rynku rozrywkowym to może warto go zestawić z tancerzem? My proponujemy boskiego Rafała Maseraka. Zawodowy tancerz i do tego przystojny. I tak kontrowersyjny jak sam Szpak. Zarówno prywatnie jak i zawodowo. Wyciśnie z Michała siódme poty.