Doda nie żądała wódki w Iraku?!

Doda zdementowała właśnie na swojej stronie internetowej ostatnie rewelacje prasy, jakoby odwołała koncert w Iraku, bo nie dostała wódki i whisky. Jaka jest wersja Dody?

 

Doda, konkretnie jej menagement, jest zbulwersowana doniesieniami , które mówią, że odwołała występ dla polskich żołnierzy w Iraku, bo nie dostała m.in. dobrego hotelu, a w nim wódki i whisky.

Jedynym i najważniejszym warunkiem wyjazdu Dody z ekipą do Żołnierzy w Iraku było zapewnienie przez Biuro Ochrony Rządu bezpieczeństwa dla Artystki i zespołu oraz transport i ubezpieczenie sprzętu. Niestety, mimo długich negocjacji nie otrzymaliśmy wystarczającego zabezpieczenia ani w kwestii bezpieczeństwa, ani tym bardziej w kwestii ubezpieczenia sprzętu (jesteśmy w posiadaniu dokumentów potwierdzających ten fakt). W związku z tym do wyjazdu nie doszło i póki powyższe warunki nie zostaną spełnione na razie nie dojdzie. Przykro mam, że Rzecznik Biura Ochrony Rządu Pan Jarosław R. (były pracownik Super Expressu taki mały zbieg okoliczności) nie wykazał się wystarczającym profesjonalizmem i sprzedał do brukowca informację nie zgodną z prawdą tylko dlatego żeby zatuszować prawdziwy powód dla którego Doda nie pojawi się w Iraku. Jednocześnie informujemy, że upubliczniona część dokumentu to fragment wzoru załącznika do umowy, który absolutnie nie dotyczył planowanego koncertu w Iraku, a jest jedynie częścią bazową dokumentacji negocjacyjnej. Naprawdę, zdajemy sobie sprawę, że żądanie dobrego hotelu, a tym bardziej alkoholu jest nie możliwe w warunkach tak ekstremalnych jakie panują obecnie w Iraku czy Afganistanie... Reasumując - zapewniamy, że Artystka jest gotowa na koncert dla Żolnierzy i podobnie jak 90% Polaków czeka na ich powrót do domu. management Dody
Więcej o:
Komentarze (125)
Doda nie żądała wódki w Iraku?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Doda jest zajebista :D Kocham Jej styl bycia :) Dodzia rządzi ;p

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  doda najlepsza !
  rządzisz ! :*:*
  Queen :*

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ona jest sexy

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  co was po..? doda nie jest jakas alkoholiczka :P

 • Gość: Gość

  0

  a wy gowno wiecie i gowno widzieliscie i oczywiscie gownem jestescie hehehe

 • Gość: Gość

  0

  trzecia

 • Gość: Gość

  0

  ....przestancie pisac o tych pustakach....!!!!plosze....:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Powinnaś się wstydzić ,za to powinnaś polecieć do Iraku za darmi, albo za swoje pieniądze.DODA POWINNA SIĘ SCHOWAĆ POD ZIEMIĘ ZE WSTYDU.

 • Gość: Gość

  0

  beznadziejny koncert we Wrocławiu kicz......przecież ona nie była tam najważniejsza spieprzyła wszystko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX