Rzadko możemy zobaczyć córki Nicole Kidman. To urocze kilkulatki

Zobacz, jak wyglądają.

Nicole Kidman niechętnie dzieli się z mediami szczegółami dotyczącymi swojego życia prywatnego. Tym bardziej cenne są zdjęcia, na których widać jej dwie córki.

Paparazzi przyłapali aktorkę, jej męża Keitha Urbana i ich dwie córki na lotnisku w Los Angeles. Starsza, Sunday Rose ma 6 lat, zaś młodsza Faith Margaret - 4 lata. Młodszą córkę urodziła w 2010 roku surogatka. Kidman ma także dwójkę dzieci, która adoptowała razem z Tomem Cruisem: 22-letnią Isabellę i 19-letniego Connora Antony'ego.

<< ZOBACZ CÓRKI KIDMAN >>

Kidman wyznała, że długo starała się o dzieci. Przyznała, że dwa razy poroniła - pierwszy raz, gdy miała 24 lata, wkrótce po ślubie z Tomem Cruisem.

Od momentu kiedy ja i Tom zostaliśmy małżeństwem, chciałam mieć dziecko. Straciliśmy dziecko tak wcześnie, więc przeżycie było wyjątkowo dotkliwe. Stąd wziął się pomysł adopcji Belli [Isabelli]. Tak naprawdę to długa historia, o skomplikowanym tle. A ja nigdy nie mówię dużo o pewnych rzeczach. Może jednak któregoś dnia wszystko zostanie opowiedziane - przyznała w wywiadzie dla "Vanity Fair" w 2007 roku.

Aktorka powiedziała wtedy, że marzy o tym, by mieć biologiczne dziecko.

Pragnę go. Myślę, że byłoby to bardzo przykre, gdybym nie mogła już go mieć. Keith o tym wie i powoli przygotowuje się do tego - mówiła.

Kiedy w 2008 roku spodziewała się pierwszej córki, plotkowano, że aktorka udaje ciążę. To zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Nicole Kidman i Keith Urban na Country Music Awards w maju 2008 rokuNicole Kidman i Keith Urban na Country Music Awards w maju 2008 roku EAST NEWS/ROGER L. WOLLENBERG EAST NEWS/ROGER L. WOLLENBERG

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.