Gwiazdkę Big Brothera zdradził chłopak

A z kim?

Mając takich przyjaciół nie potrzebujecie mieć już więcej wrogów. 21-letnia gwiazda programu ''Big Brother'', Sophie Reade, ma teraz nieźle potrzaskane serce. Teraz chyba będzie bardziej ostrożnie dobierała sobie znajomych.

Jej ukochany piłkarz Mario Balotelli zdradził Sophie na imprezie. Przespał się z jej najlepszą przyjaciółką. Mało tego, Sophie była wtedy w tym samym domu! W pewnym momencie zauważyła, że jej ukochany gdzieś zniknął. Bez śladu przepadła też jej najlepsza kumpela. Chciała pójść na górę i sprawdzić, co się dzieje. Ale jej kolega starał się ją zagadać i odciągnąć jej uwagę. Sophie zrozumiała, że współpracował z tamtymi, kiedy zobaczyła ich wracających razem z góry.

Piłkarze mają bardzo złą reputację - powiedziała w rozmowie z ''Daily Mail'' Sophie. - Ale ja myślałam, że on jest inny. Zaufałam mu i teraz czuję się okrutnie zdradzona.

Na tym jednak nie koniec, bo sprawa między Sophie, jej (byłą już) przyjaciółką i (byłym już) chłopakiem przerodziła się w prawdziwą wojnę na Twitterze, gdzie można było przeczytać, kto z kim w tym związku sypiał... Ale obraźliwe posty już usunięto.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.