Edyta Górniak nie zwolniła stylistek!

Zarzucano im, że źle ubierają Edytę Górniak. Prasa jeszcze kilka miesięcy temu nie szczędziła piosenkarce słów krytyki. Z tego powodu Edyta miała zwolnić swoje dwie stylistki. Tak przynajmniej twierdzili znajomi Górniak. Tymczasem za wizerunek Edyty Górniak odpowiadają nadal te same osoby. O co chodzi?

Jak wiadomo, Edyta Górniak zawsze lubiła zaskakiwać swoich fanów pomysłami na strój. Jednak ostatnio artystka, a raczej dwie panie stylistki, trochę przesadziły. Słów krytyki nie szczędziły Edycie również media. Artystka ponoć wzięła sobie te opinie bardzo do serca i zdecydowała, że będzie ubierać się sama. Jednak to wszystko okazało się zwykłymi plotkami.

Edytę nadal ubierają te same panie. Rzeczywiście tam był jakiś konflikt, bo wizerunek Edyty podzielił wiele osób, ale wiem o tym, że skłócone strony już się dogadały i postanowiły nadal pracować razem - potwierdza kolega Edyty.

To prawda, obie stylistki Edyty nadal pracują z gwiazdą. Nie odstępują jej na krok zarówno podczas nagrań "Jak Oni Śpiewają", ani w żadnych wystąpieniach publicznych. Okazuje się , że Edyta szanuje ludzi, z którymi pracuje i nie zważa na złośliwe komentarze prasy. I dobrze, bo Edycie suma summarum wyszło to na dobre, bo z każdym odcinkiem "Jak Oni Śpiewają" wygląda coraz lepiej.

T.R.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.