Natalia Kukulska ubierze swoich fanów

Chcesz pójść z Natalią Kukulską na zakupy? Załatwione. Dostaniesz jeszcze trochę kasy na to, żeby kupić sobie fajne ciuchy. Natalia sprawiła fanom niezły prezent - shoping w jej towarzystwie.

To niepowtarzalna okazja dla fanów Natalii Kukulskiej , żeby wybrać się z nią na zakupy. W końcu wiosna zawitała na dobre za oknami i każdemu przyda się nowy ciuch. Piosenkarka ma tego świadomość i zgodziła się wziąć udział w akcji stacji Viva Polska, która oferuje swoim widzom 3 tys. złotych na zakupy i spotkanie z Natalią Kukulską w jednym z warszawskich centrów handlowych.

Artystka kilka dni temu przyjęła propozycję wzięcia udziału w programie "In Out", w którym znane osoby pomagają w zakupach swoim fanom.

Co trzeba zrobić, żeby spotkać się na zakupach z Natalią Kukulską ? Wystarczy napisać maila i czekać na odpowiedź. Niestety, na zakupy z Natalią Kukulską wybierze się tylko jedna osoba.

Ciekawe, czy stacja do tego programu zaprosi kiedyś Dodę . Wyobrażacie sobie piosenkarkę, która uwielbia róż i lateks, pomaga ubrać się jakiemuś facetowi? To by dopiero były zakupy.

Więcej o: