Paweł Okraska wraca do "M jak miłość"!

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu "M jak miłość". Serialowy Michał Łagoda już za kilka dni wróci do Grabiny. Zobacz komu dała kolejną szansę Ilona Łepkowska ?

To kolejny powrót w "M jak miłość ". Kilka tygodni temu po prawie roku na plan serialu powróciła Dominika Figurska, a teraz przyszedł czas na przystojnego Pawła Okraskę.

Aktor znikł z serialu ponad 3 lata temu, bo jak wówczas stwierdziła Łepkowska, skończyła się jego rola. To był duży cios dla aktora. Paweł był świeżo po ślubie z Małgorzatą Walach (oboje na zdjęciu) i przez kilka miesięcy szukał stabilnej pracy.

Na szczęście dzięki zaradności obojga małżonków udało im się urządzić mieszkanie, a rok temu spełniło się ich największe marzenie. Na świat przyszedł syn aktorskiej pary - Piotrek. Chłopcem przez prawie rok zajmował się tata. I choć Okraska jest ponoć wzorowym ojcem, to nawet żona woli widzieć go w pracy niż w domu - opowiada kolega aktora.

Paweł bardzo się cieszy z tego, że Ilona Łepkowska wyciągnęła do niego rękę. Był bardzo zaskoczony, że po 3 latach znowu jest potrzebny w M jak miłość. To dobra wiadomość. Oboje ciężko pracują i liczą każdy gorsz, a rola w serialu zawsze daje pewne pieniądze.

Okraskę będzie można już wkrótce zobaczyć na telewizyjnych ekranach. Scenarzyści nie chcą jednak zdradzić żadnych szczegółów. Wiadomo, że serialowy Michał Łagoda wróci z USA i najprawdopodobniej spotka się ze swoją byłą żoną Małgosią. Co będzie dalej? Tego nikt nie chce zdradzić.

Okraska bardzo cieszy się z powrotu do "M jak miłość". Ale jest już przygotowany na wypadek gdyby jego rola w serialu znów się skończyła. Wtedy zacznie myśleć o kolejnym potomku.

Więcej o: