Małgorzata Kożuchowska drży o przyszłość?

To trudny czas dla Małgosi Kożuchowskiej, która bardzo się martwi o swoją przyszłość. Aktorka jest o krok od spełnienia swoich marzeń. Jednak najbliższe tygodnie mogą zdecydować o tym, czy aktorka może być spokojna.

 


Kożuchowska jest niestrudzona zowodowo. Trudno zliczyć miejsca, w których pracuje - nie tylko plany "M jak miłość" i polsatowskiego serialu "Tylko miłość", ale również znakomicie radzi sobie na deskach teatrów.

 

Nic dziwnego, że jest bardzo zapracowana i ma niewiele czasu dla siebie i narzeczonego. Mało kto wie, że Kożuchowska tak dużo pracuje, bo chce kupić upragniony własny dom. Jest już o krok od realizacji tego marzenia.


Niestety, sen z powiek spędza jej niepewność o przyszłość. W najbliższych tygodniach okaże się, czy powstaną dalsze odcinki polsatowskiego serialu "Tylko miłość". To od tej decyzji są zależne marzenia Kożuchowskiej .

 

Wielu widzów również z niepokojem czeka na tę decyzję. Zdążyli polubić serial, bo w ich opinii jest naprawdę fajny i trudno byłoby sobie wyobrazić, że mógłby zniknąć z telewizyjnych ekranów. Pożyjem, zobaczymy. Jesteśmy pewni, że jakakolwiek by nie była decyzja, Małgosia i tak świetnie da sobie radę!

 

Pierwsza miłość