Telekamery 2020. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie szczędzili sobie czułości na ściance. Oboje postawili na czerń

3 lutego w Warszawie odbyła się gala wręczenia Telekamer 2020. Na czerwonym dywanie zjawili się m.in. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski. Zakochani nie mogli się od siebie odkleić.

Już po raz 23. rozdano nagrody Telekamery "Tele Tygodnia". Na gali zjawiło się mnóstwo gwiazd, nie tylko tych, które walczą o zwycięstwo w 11. kategoriach. Tak jak i w ostatnich latach to  Mikołaj Roznerski został wybrany najlepszym aktorem. Na gali towarzyszyła mu ukochana Adriana Kalska, nienominowana w żadnej kategorii.

Zobacz też: Telekamery 2020. Doda w odważnej sukience odsłoniła naprawdę sporo, a obcisła kreacja podkreśliła nową sylwetkę Skrzyneckiej. Zobaczcie, jak wyglądają inne gwiazdy

Tak Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wyglądali w zeszłym roku:

Zobacz wideo

Telekamery 2020. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na ściance

To kolejny raz, kiedy ukochana pojawiła się z Mikołajem. W zeszłym roku Roznerski po zdobyciu statuetki dla aktora podziękował jej ze sceny za to, że przyszła z nim i zwrócił się do niej, że "nawet nie wie, ile to dla niego znaczy". Kalska nie ukrywa swojej dumy z partnera. Na czerwonym dywanie okazywali sobie dużo czułości i radośnie uśmiechali się w stronę fotografów. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Zakochani postawili w tym roku na czerń. Roznerski ożywił swoją stylizację białą koszulą. Jednak wiadomo, że największą uwagę zwracała Adriana Kalska. Aktorka miała na sobie obcisły golf oraz rozkloszowaną spódnicę, odsłaniającą z przodu jej nogi. Projektem całości zajął się Robert Czerwik i na jego Instagramie fani rozpływają się, komentując tę kreację:

Zaczyna brakować mi słów na opis tych wspaniałości! Po prostu piękne...
Ta suknia to istne piękno!

Do tego Kalska dobrała czarne sandały i kolczyki sporych rozmiarów. Widać, że mocno się kochają!

AW

Więcej o: