Znamy już pary, jakie powstały w "Love Island". Internauci oceniają. Nie oszczędzili przy tym jednej uczestniczki: Rozkapryszona dziewczynka

W poniedziałek miał premierę pierwszy odcinek nowego programu "Love Island", który został wyemitowany na Polsacie. Zobaczcie pary, w jakie połączyli się uczestnicy.

W pierwszym odcinku poznaliśmy uczestników, którzy zamieszkali w willi Love Island. Zgodnie z regułami programu mieszkańcy musieli dobrać się w pary. Najpierw poznaliśmy uczestniczki: Oliwię, Adę, Mariettę, Monikę i Sylwię. Później po kolei pojawiali się mężczyźni: Bartek, Marcin, Dominik, Maciek i Damian, którzy musieli wybrać jedną z nich. Zobaczcie, jakie pary powstały i co o nich sądzą widzowie.

"Love Island". Pary

1. Bartek i Ada

Ada ma 20 lat i pochodzi z Wrocławia, na co dzień zajmuje się modelingiem. Bartek pochodzi z gór, ale mieszka w Wielkiej Brytanii. Ma 23 lata. Wybierał jako pierwszy, jednak żadna z dziewczyn nie okazała mu zainteresowania, gdyż przeszkadzał mu jego wzrost i wydawał im się "młodziutki i słodziutki". Najbardziej spodobała mu się Ada i to właśnie ją wybrał. Internauci uważają, że pasują do siebie wizualnie i tworzą bardzo ładną parę.

Ada i BartekAda i Bartek Mat. prasowe

2. Marietta i Marcin

Marcin to 30-letni trener personalny z Warszawy. Spowodowała mu się Marietta, 22-latka pochodząca z Gliwic. Kobieta również od początku była nim zainteresowana i wystąpiła do przodu, dając mu znak, że będzie zadowolona, gdy to ją wybierze. Tłumaczyła, że "dobrze patrzy mu z oczu". Także fani programu wróżą, że tę dwójkę może połączyć coś głębszego i idealnie się dopasowali:

Wydają się sympatyczni i dopasowani.
Najlepsza para tej edycji.
Jak na razie najlepsza para i najbardziej dopasowana. Ona mega pozytywna - uważają.

Zgadzacie się z nimi?

Marietta i MarcinMarietta i Marcin Mat. prasowe

3. Oliwia i Dominik

Oliwia ma 25 lat i cztery razy była zaręczona. Jej kolejnym partnerem został Dominik, który ma 29 lat i urodził się na Ukrainie w polskiej rodzinie i jest kucharzem. Widzowie jednak nie wróżą im wspólnej przyszłości i uważają, że szybko się sobą znudzą.

Oliwia i DominikOliwia i Dominik Mat. prasowe

4. Monika i Maciej

Maciej ma 25 lat i pochodzi z Legnicy. Singlem jest od stycznia, jednak uważa, że takie życie jest smutne. Monika jest od niego o 2 lata młodsza. Pracuje jako makijażystka, pochodzi z Bieszczad. Widzom jednak nie przypadła ona za bardzo do gustu. Uważają, że kaprysi i z niczego nie była zadowolona.

Rozkapryszona dziewczynka.
Taka z niej księżniczka.
Mało sympatyczna - piszą.

A Wy jak ją oceniacie?

Monika i MaciejMonika i Maciej Mat. prasowe

5. Sylwia i Dominik

Sylwia to 27-letnia tancerka z Legionowa. Uważa, że jest optymistyczna, seksowna i szalona. Ją wybrał ostatni uczestnik, którym był 22-letni Damian z Łodzi. Jak się okazało, znali się, gdyż przygotowywała go do występów podczas wyborów Mistera Polski. Internauci mocno im kibicują.

Sylwia i DamianSylwia i Damian Mat. prasowe

O tym czy wybór był słuszny i czy parom uda się przetrwać w programie dowiemy się wkrótce wraz z rozwojem wydarzeń w willi. Jednak łatwo nie będzie, bowiem już niespodziewanie pojawił się nowy uczestnik - Mikołaj.

MikołajMikołaj Mat. prasowe

Nowy przystojniak ma 24 godziny na to, aby odbić dziewczynę jednemu z rywali. Czy mu się to uda? Dowiemy się już o godzinie 22:15 w Polsacie!

"Long Island" to nie jedyna nowość w Polsacie. Przed nami także kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie zatańczy Barbara Kurdej-Szatan. Nie ukrywa, że się boi. Co jeszcze nam zdradziła?

Zobacz wideo

AW

Więcej o: