Kalczyńska z dziećmi na okładce "VIVY!". Niektórzy zażenowani. "Straciła Pani w moich oczach". Poszło nie tylko o tytuł wywiadu

Anna Kalczyńska to najnowsza gwiazda magazynu "VIVA!". Na okładce pozuje wraz ze swoimi dziećmi. Niektórzy internauci wyrazili swoje niezadowolenie. O co poszło?

Anna Kalczyńska pochwaliła się na Instagramie, że w najbliższym numerze magazynu "VIVA!" zobaczymy ją w towarzystwie dzieci. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" pozuje na okładce wraz Hanią, Krysią i Jasiem, a obok widnieje tytuł: "Jak być fajną mamą, zrobić karierę i nie zwariować". 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Wspaniała rodzina, dzieci jak malowane. I Pani również.
Piękna okładka! Trzeba będzie wysłać kogoś do sklepu, to lektura umili mi czas choroby.
Najpiękniejsi! - czytamy.

Jednak nie wszyscy byli tak uprzejmi. 

Bardzo cenię Pani profesjonalizm, ale ta okładka... Proszę wybaczyć, stracila Pani w moich oczach. Sama jestem mamę i dobro dzieci, ich ochrona jest zawsze dla mnie priorytetem.
Nie spodziewałam się tego po Pani. Raczej uważałam za rozsądną osobę, która nie potrzebuje chwalić się swoją prywatnością... Szkoda.
Z całym szacunkiem, ale "jak zrobić karierę" - tytuł koszmar. To może poradzić ktoś, kto przyjechał z małego miasteczka do stolicy i nie miał męża w telewizji. Znajomości to podstawa, wiadomo, więc nie bądźmy obłudni i nie dodawajmy sobie piórek.

Na ostatni komentarz dziennikarka postanowiła odpowiedzieć.

Proszę sobie wyobrazić, że ja nie miałam nikogo w telewizji, w której zaczynałam jako stażystka i bez pieniędzy. Pracuję w tej stacji od 15 lat i przeszłam wszystkie szczebelki. Szczerze mówiąc - to dzieci pomogły mi najbardziej w tak zwanej karierze, bo umiem godzić dwa żywioły : sajgon w domu z telewizją na żywo.

Myślicie, że jest o co toczyć spór w komentarzach?

JT

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (16)
Anna Kalczyńska z dziećmi na okładce magazynu "VIVA!". Niektórzy zażenowani
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 48 razy 30

  Nie pitol babo.

 • frup33

  Oceniono 44 razy 26

  Baju baju

 • piotrus.zibi

  Oceniono 52 razy 26

  Nie ma to jak sprzedawać się własnymi dziećmi. Żałosne....

 • cucurucu

  Oceniono 35 razy 23

  Nawet nie wiem kto to jest

 • gapcio2010

  Oceniono 27 razy 11

  Teraz promuje sie tylko udreczone matki- Polki, biorace 500 plus i siedzace w domu. Taki to prosty wzor dlainnych.A jak sie zdarzy jakas fajna mama i do tego jeszcze zadowolona ze swojej pracy, to juz sie nie miesci w glowach !

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 10 razy 6

  pani Kalczyńska powinna nauczyć się prowadzić psa na smyczy, szczególnie w lesie. I to tyle w temacie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX