Natalia Siwiec aż do teraz nie mówiła o córce: Jest słodziakiem. To nie wszystko. Z tym zdaniem zgodzi się każdy rodzic

Natalia Siwiec w piątek rano pojawiła się w kuchni "Dzień dobry TVN". Modelka pierwszy raz opowiedziała, jak się czuje w roli mamy.

Natalia Siwiec urodziła w ostatnich dniach sierpnia. Modelka i jej mąż powitali na świecie córkę Mię. Świeżo upieczeni rodzice do tej pory nie mówili o swoim dziecku, aż do teraz. Siwiec w piątek rano gościła w studio "Dzień dobry TVN"  jako... ekspert kulinarny. Między mieszaniem, a krojeniem opowiedziała

Jest słodziakiem. Jest bardzo grzeczna - mówiła w "DD TVN". - Z przerażeniem jednak myślę o czasie, gdy skończy 16 lat - dodała ze śmiechem.

Natalia Siwiec wyznała też, że nie korzysta z pomocy zastępu niań. Choć to nie znaczy jednak, że nie ma żadnego wsparcia w opiece nad córką. Na szczęście - chyba każdy rodzic się z tym zgodzi - nieocenioną pomocą jest "instytucja babci i dziadka".

W opiece nad Mią pomagają nam babunie i dziadkowie. Bardzo doceniam ich pomoc.

Siwiec macierzyństwo bardzo służy. Modelka wyglądała w studio "DD TVN" kwitnąco i promiennie. Nie miała też oporów, by założyć obcisłą bluzkę. I słusznie, bo top podkreślił jedynie wąską talie i smukłe biodra.

Zobacz wideo

ZI

Czy podoba Wam się imię córki Siwiec?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.