Ellen DeGeneres i Portia de Rossi świętują 9. rocznicę ślubu. Pokazały zdjęcia ślubnych stylizacji. Tylko jedna miała suknię!

Ellen DeGeneres i Portia de Rossi rozwodzą się - taka informacja obiegła media kilka miesięcy temu. Panie teraz ucięły wszystkie plotki, świętując 9. rocznicę ślubu.

Ellen DeGeneres i Portia de Rossi spotykają się od 2004 roku. W 2008 roku wzięły ślub w ogrodzie wspólnej posiadłości w Beverly Hills. Gwiazdy świętują właśnie już 9. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji wzięło je na wspomnienia. Obie opublikowały na swoich Instagramach urocze wspólne zdjęcia sprzed lat.

Ellen DeGeneres swoją fotografię opatrzyła wzruszającym podpisem:

To już 9 lat odkąd wzięłam ślub z Portią de Rossi. Bycie jej żoną to najwspanialsza rzecz.

Pod zdjęciami pojawiły się setki komentarzy internautów, gratulujących gwiazdom kolejnej rocznicy ślubu. Część z nich skupiła się na komplementowaniu pary.

Wszystkiego najlepszego.
Słodkie.
Piękna para.

Tym samym Ellen i Portia ucięły wszelkie spekulacje na temat ich rzekomego rozwodu, o którym ostatnio rozpisywały się media. Brawo! Życzymy kolejnych pięknych rocznic.

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (12)
Ellen DeGeneres i Portia de Rossi świętują 9. rocznicę ślubu. Pokazały wyjątkowe zdjęcia. Urocze!
Zaloguj się
 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 12 razy 2

  Oj tak, zdjęcia są bardzo obsceniczne - widać na nich miłość dwóch osób. Wolę te, na których księża przytulają małych chłopców ...

 • Gość: ^^^/^/

  Oceniono 1 raz 1

  My mamy jutro 10 rocznicę :)

 • Gość: ala

  Oceniono 4 razy 0

  Żona i żona,nie ogarniam tego ale życzę powodzenia.

 • Gość: biały

  Oceniono 19 razy -9

  pokręcone we łbie pewnie od prochów.Pier...a mąż i żona!

 • Gość: hubertx

  Oceniono 15 razy -13

  lizanie cipy tez

 • Gość: Gość

  Oceniono 35 razy -13

  Przecież to nienormalne. Małżeństwo to kobieta i mężczyzna. A niech tworza zwiazki z prawem dziedziczenia i wspólnota majątkowa ( bo po to im papier) ale nie małżeństwo i jeszcze co gorsza dzieci w to niektórzy mieszają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX