"Projekt Lady". Tatiana Mindewicz-Puacz zdobyła się na osobiste wyznanie: Mówili, że wyląduję na dnie. Jej historia inspiruje

Tatiana Mindewicz-Puacz uczy dziewczyny z "Projektu Lady", jak budować swoje poczucie własnej wartości. Jej historia to najlepszy dowód, że można wyjść z każdego dołka.

Tatiana Mindewicz-Puacz w jednym z odcinków "Projektu Lady" wyznała, że zaszła w ciążę, gdy miała zaledwie 18 lat. Choć dziś jest pewną siebie i swojej wartości kobietą, przyznaje, że w przeszłości bywało z tym różnie.

Wszyscy mówili, że dają mi rok, dwa, zanim wyląduje na dnie. To mi dało siłę, żeby pokazać, że się mylą - wyznała.

I udowodniła swoją rację, bo wczesne macierzyństwo nie przeszkodziło jej w edukacji, zdobyciu wyższego wykształcenia i wypracowaniu wysokiej pozycji zawodowej. Jest psychoterapeutką, coachem i trenerem biznesu, a teraz zebrała lata doświadczeń i całą swoją wiedzę w książce "Luz. I tak nie będę idealna". Pochwaliła się, że przeczytał ją nawet jej dorosły syn, który nie gustuje w takiej literaturze.

Mój Synuś gustuje w innej literaturze, tym bardziej doceniam, że LUZ przeczytał...na luzie. Szczęśliwie (dla mnie) ani Hesse, ani Faulkner nie pisali poradników, więc jestem poza porównaniem. W jednej z naszych ulubionych księgarni MiTo wszystkie egzemplarze zostały podpisane - napisała na Instagramie i Facebooku.
 

Sięgniecie po jej książkę?

Zobacz wideo

WJ