Zawsze była szczupła, a teraz straciła kolejne kilogramy. To już nie wygląda zdrowo

Agata Nizińska jest coraz chudsza? Na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady nie wyglądała zdrowo.

Agata Nizińska to wnuczka znanego aktorka, Wojciecha Pokory, która także próbuje swoich sił w tym zawodzie. Jej dorobek filmowy jest jak na razie bardzo skromny, ale za to coraz częściej pojawia się ona na warszawskich salonach. 

Ostatnio była gościem Wielkiej Gali Gwiazd Plejady, na której pokazała się w oryginalnej sukni z trenem. Jednak to nie kreacja wzbudziła największe emocje. Nizińska wydaje się być niepokojąco chuda. 

Aktorka zawsze należała do bardzo szczupłych osób, ale wygląda na to, że teraz straciła kolejne kilogramy. Mamy nadzieję, że nie jest to efekt żadnych problemów zdrowotnych.

Agnieszka Woźniak-Starak prześladowana przez stalkera. "Nęka naszą rodzinę od miesięcy". Prezenterka podjęła kroki prawne

MM

Więcej o:
Komentarze (5)
Zawsze była szczupła, a teraz straciła kolejne kilogramy. To już nie wygląda zdrowo
Zaloguj się
 • Gość: anka

  Oceniono 8 razy 6

  kto to jest????

 • 1234qwerty

  Oceniono 7 razy 3

  Anorektyczka i tyle w temacie. A taka fajna kobitka była a teraz wygląda jak zombi.

 • Gość: ccc

  Oceniono 8 razy 2

  zęby jej wypadną zaraz z tej skóry...

 • mimikra1975

  Oceniono 1 raz 1

  Po pierwsze: kto to kurna jest?! Kompletnie nie mam pojęcia! A po drugie: błagam, czy posiadanie dziwnej urody jest zawsze ładne? Ta osoba ma baaaardzo dziwny nos, bardzo gruba nasada, to aż trudne do uwierzenia! Usta prawdopodobnie nie są dziełem natury. A ta chudość? No cóż, przecież ciągle gadacie i piszecie o tym, że trzeba być szczupłym, tylko wtedy można odnieść sukces, więc każdy chce być chudy.

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Trochę za chuda, ale ciągle ładna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX