Joaquin Phoenix i Rooney Mara PIERWSZY RAZ publicznie jako para. On przejęty, ją rozpierała duma. Miała powody!

Joaquin Phoenix i Rooney Mara pojawili się razem na ceremonii zamknięcia Festiwalu w Cannes. Aktor odebrał statuetkę dla najlepszego aktora!

Joaquin Phoenix i Rooney Mara spotykają się od kilku miesięcy, jednak nigdy nie wypowiadają się na temat swojego związku w prasie. Wręcz odwrotnie - ich romans byłby tajemnicą, gdyby nie zdjęcia, które zrobiono parze w lutym. Kolejny dowód na ich związek pojawił się dopiero w niedzielę. Para wreszcie zadebiutowała razem publicznie!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Mara towarzyszyła swojemu partnerowi podczas ceremonii zamknięcia tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes. Właśnie tam Phoenix odebrał nagrodę za najlepszą rolę męską za film "You Were Never Really Here". To nie lada wydarzenie dla aktora, bowiem Phoenix wielokrotnie był nominowany do różnych nagród, jednak zazwyczaj musiał obejść się smakiem. Gdy szedł odebrać statuetkę, ani on, ani jego piękna partnerka nie kryli wzruszenia.

Rooney i Phoenix poznali się w 2013 roku na planie filmu "Her", jednak miłość pomiędzy nimi rozkwitła kilka lat później, gdy pracowali nad filmem "Maria Magdalena". Nie tylko oni zakochali się na planie. Zobaczcie, kto był przed nimi:

MK

Więcej o:
Komentarze (10)
Joaquin Phoenix i Rooney Mara PIERWSZY RAZ publicznie jako para. On przejęty, ją rozpierała duma. Miała powody!
Zaloguj się
 • Gość: Greta

  Oceniono 13 razy 13

  Mam słabość do tego pana :)

 • Gość: dit

  Oceniono 4 razy 4

  Świetny aktor, fajna aktorka + pierwiastek normalności z poj...nym hollywoodzkim środowisku. Klasa!

 • Gość: gosć

  Oceniono 2 razy 2

  Nic jej nie rozpiera, wygląda normalnie.

 • Gość: Gosc 1

  Oceniono 1 raz 1

  Lubie Go za mroczne role

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX