Ryszard Petru po raz PIERWSZY o związku z Joanną Schmidt. "Wyborców poruszyła historia moja i Joanny"

Ryszard Petru w magazynie "Wprost" potwierdza związek z partyjną koleżanką, Joanną Schmidt.

Ryszard Petru w najnowszym wydaniu magazynu "Wprost" po raz pierwszy wypowiedział się na temat relacji łączącej go z Joanną Schmidt.

Wyborców poruszyła historia moja i Joanny. Mam tego świadomość. Uważam, że nie ma co rozgrywać pewnych rzeczy PR-owo. Nigdy nie komentowałem swojego życia prywatnego i konsekwentnie będę się trzymał tej zasady. Joanna powiedziała ostatnio prawdę. I koniec. Trzeba iść do przodu – powiedział Ryszard Petru, lider Nowoczesnej w rozmowie z Elizą Olczyk i Joanną Miziołek.

Przypomnijmy, Joanna Schmidt w rozmowie z "Super Expressem" potwierdziła, że z Ryszardem Petru są parą. 

We wrześniu 2016 roku wzięłam rozwód. W październiku zeszłego roku Ryszard Petru wyprowadził się z domu. Jesteśmy razem. Ryszard był w trakcie separacji, a teraz jest w trakcie rozwodu. To Ryszard złożył pozew rozwodowy - mówiła Schmidt. 

Plotki o zażyłości łączącej Petru z partyjną koleżanką pojawiły się w styczniu, gdy w sieci upubliczniono zdjęcie z ich sylwestrowego wyjazdu na Maderę. Wtedy Schmidt odmówiła komentarza, twierdząc, że z "prywatnych spraw nie musi się tłumaczyć". Krótko potem straciła funkcję wiceprzewodniczącej partii.

Ten Kim Kardashian kosztował 13 mln złotych. I to wcale nie rekord! Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd. Jest polski akcent

MM