Anna Powierza w NAJGORSZEJ SUKIENCE ROKU. Nie przesadzamy. Stylista pilnie poszukiwany

Anna Powierza pojawiła się na premierze kolekcji kosmetyków sygnowanych nazwiskiem Macademian Girl. O jej stylizacji chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć.

Anna Powierza kilka miesięcy temu powróciła na salony odmieniona. Aktorce udało się wyjść z depresji poporodowej i zrzucić 30 kg. Metamorfoza robi wrażenie, tym bardziej nie jesteśmy w stanie zrozumieć, dlaczego gwiazda "Klanu" robi absolutnie wszystko, żeby ukryć przed światem efekty swojej morderczej diety. Jej udane stylizacje możemy policzyć na palcach jednej ręki, a ta którą zaprezentowała w środę na premierze kosmetyków "Macademian Girl Make Up" to wisienka na torcie tandety i bezguścia.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Złe jest tu WSZYSTKO poczynając od fasonu, a raczej jego braku. Sukienka wygląda po prostu jak kawałek materiału zszytego w przypadkowych miejscach, który zamiast układać się do ciała, marszczy się i odstaje tam, gdzie nie powinien. Po drugie: TEN WZÓR. Chcielibyśmy dopatrzeć się inspiracji folklorem, który kocha multikolorowe desenie, ale bardziej nam to jednak przypomina stołową ceratę albo mało gustowną zasłonę z głębokiego PRL-u.

Przykro nam to pisać, bo Ania jest naprawdę pozytywną osobą, którą cenimy za bezpretensjonalność, a także wytrwałość i samozaparcie. Zrzucenie 30 kg wymaga nie lada poświęcenia, ale to jeszcze nie wystarczy, by wyglądać dobrze.

Anna Powierza o walce z nadwagą i depresją. Pomogła jej jedna rzecz. "Staram się robić wszystko, żeby..."

WJ

Co sądzisz o stylizacji Anny Powierzy?