Doda chwali się występem przed Guns N'Roses. Nie wszyscy pod wrażeniem. "Stopery obowiązkowe, nie pamiętasz, co stało się w Łodzi?"

Doda po raz kolejny wystąpi na tej samej scenie to co jej idol, "Slash" z z zespołu GunsN'Roses. Nie wszystkim fanom grupy rockowej się to podoba.

Doda i zespół Virgin w czerwcu zagrają w Gdańsku jako support zespołu Guns N'Roses. Wokalistka zamieściła na Instagramie specjalne pozdrowienia od "Slasha" dla niej i dla wybierających się na koncert fanów. Na Facebooku zamieściła też filmik informujący o całym przedsięwzięciu. Fani gratulowali jej takiego wyróżnienia, ale niektórzy uważali, że nie powinna więcej "pchać" się w ciężkie granie. Przypominali koncert w Łodzi, na którym Doda wykonała duet ze swoim idolem. Część publiczności ją wówczas wygwizdała. 

Buczący tłum w Łodzi nie był wystarczającym powodem, żeby odpuścić?
Zestaw stoperów na wejściu obowiązkowy... co za badziew.
Doda... proszę Cię skończ się na siłę wciskać do świata ciężkiej muzyki. To nasz świat a Ty masz swój - pisali internauci.

Też uważacie, że Doda spełnia w ten sposób bardziej swoje marzenia niż fanów?

EK

Doda w "Barze" pojawiła się 15 lat temu. Pamiętacie, jak wygląda? Teraz wspomina: Do głowy by mi nie przyszło, żeby....

Więcej o:
Komentarze (29)
Doda chwali się występem przed Guns N'Roses. Nie wszyscy pod wrażeniem. "Stopery obowiązkowe, nie pamiętasz, co stało się w Łodzi?"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 28

  Osoba która słucha Guns N Roses nie słucha Dody i to jest logiczne.. nie ważne czy się ją lubi czy nie. To się po prostu wyklucza.

 • Gość: gosc

  Oceniono 13 razy 13

  ja pie... ----to już nikt inny nie chciał ????---dobra rada dla blachary ----koniecznie z gołą dupą .

 • Gość: mor

  Oceniono 9 razy 9

  po występie lodzi każdy zespół będzie wydawał się FANTASTYCZNY !!!

 • Gość: mania

  Oceniono 10 razy 8

  coś mi się wydaje, że gdyby lodzia 'nie woziła się' swego czasy z Darskim i Behemotem, to by jedną wielką figę teraz miała !!! a tak, to wtedy się pokręciła z nimi, poudawała, coś pokwiczała i teraz odcina kupony od tamtej znajomości !!!

 • Gość: nie schlebiaj sobie dodon

  Oceniono 5 razy 5

  loda-obłudnico, tak nie ninawidzisz Polski i Polaków i zamiast stąd wypier*alać, ty wciąż tu tkwisz i trujesz, bo na zachodzie to takiego g*wna wogóle nie chcą! Ile to już razy latałaś namolnie ze sztucznym, odessanym dupskiem do usa!! I co? I ch*j!...A twe bandyckie poczynania, chamstwo, wulgarność i ordynarność nie zna granic! Rynsztok i dno, barowa s*czo! Nikt normalny cię w polsce nie chce, (z wyjątkiem przydupasów i dupolizów), reszta osób gardzi takim dnem, a ty dragonie jedziesz jak walec drogowy po trupach do celu! Masz WIELKI TUPET i zero talentu!...Lecz za grosz honoru, przyzwoitości, czy pokory! Racja!... Nikt i nic cię nie obchodzi, prócz własnego "wybujałego ja", zakompleksina obłudnico! Twoje całe dotychczasowe życie to jedno wielkie pasmo skandali, bórd, czy procesów, dzięki którym zaistniałaś bandytko.., więc nie koloryzuj tak swego nędznego życia, gdyż nie ma się czym ekscytować! Twój realny żywot, jest tak naprawdę bardzo mroczny. Na twoim miejscu krowo, zamiast pchać się jak bydło przed orkiesę, zapadłabym się pod ziemię, ale po takim wyrachowanym, gruboskórnym babsku jak ty wszystko spłynie!.. Bo napluć na nią, czy wygwizdać, a to coś powie, że to deszc pada! Więc szybuj póki możesz orlico, w swoim wyimaginowanym świecie fantazji, bo już niedługo ten ciechanowski orzeł zacznie "krakać" za kratami!

 • Gość: Prawda boli suczo

  Oceniono 4 razy 4

  ten sztuczny wstrętny przerobiony,wulgarny dodon podróba imitująca wszystko i wszystkich!... Marna wstrętna KOPIARA, przerobiona na transa! hehe!... A slesz to nie miał pojęcia, że coś takiego jak dodon wogóle żyje!...gdyby nie koleżaneczka! :D Rabczecha chce przelecieć slecha! Wiadomo! XD

 • Gość: kariera orła zza krat

  Oceniono 2 razy 2

  loda-obłudnico, tak nie ninawidzisz Polski i Polaków i zamiast stąd wypier*alać, ty wciąż tu tkwisz i trujesz, bo na zachodzie to takiego g*wna wogóle nie chcą! Ile to już razy latałaś namolnie ze sztucznym, odessanym dupskiem do usa!! I co? I ch*j!...A twe bandyckie poczynania, chamstwo, wulgarność i ordynarność nie zna granic! Rynsztok i dno, barowa s*czo! Nikt normalny cię w polsce nie chce, (z wyjątkiem przydupasów i dupolizów), reszta osób gardzi takim dnem, a ty dragonie jedziesz jak walec drogowy po trupach do celu! Masz WIELKI TUPET i zero talentu!...Lecz za grosz honoru, przyzwoitości, czy pokory! Racja!... Nikt i nic cię nie obchodzi, prócz własnego "wybujałego ja", zakompleksina obłudnico! Twoje całe dotychczasowe życie to jedno wielkie pasmo skandali, bórd, czy procesów, dzięki którym jeszcze istniejesz bandytko.., więc nie koloryzuj tak swego nędznego życia, gdyż nie ma się czym ekscytować! Twój realny żywot, jest tak naprawdę bardzo mroczny. Na twoim miejscu krowo, zamiast pchać się jak bydło przed orkiesę, zapadłabym się pod ziemię, ale po takim wyrachowanym, gruboskórnym babsku jak ty wszystko spłynie!.. Bo napluć na nią, czy wygwizdać, a to coś powie, że to deszc pada! Więc szybuj póki możesz orlico, w swoim wyimaginowanym świecie fantazji, bo już niedługo ten ciechanowski orzeł zacznie "krakać" za kratami.

 • Gość: singielka do końca życia

  Oceniono 2 razy 2

  wstrętna sztuczna znienawidzona obłudna gadzina dodzina

 • Gość: kariera zza krat

  Oceniono 1 raz 1

  loda-obłudnico, tak nie ninawidzisz Polski i Polaków i zamiast stąd wypier*alać, ty wciąż tu tkwisz i trujesz, bo na zachodzie to takiego g*wna wogóle nie chcą! Ile to już razy latałaś namolnie ze sztucznym, odessanym dupskiem do usa!! I co? I ch*j!...A twe bandyckie poczynania, chamstwo, wulgarność i ordynarność nie zna granic! Rynsztok i dno, barowa s*czo! Nikt normalny cię w polsce nie chce, (z wyjątkiem twoich przydupasów i dupolizów), reszta osób gardzi takim dnem, a ty dragonie jedziesz jak walec drogowy po trupach do celu! Masz WIELKI TUPET i zero talentu!...Lecz za grosz honoru, przyzwoitości, czy pokory! Racja!... Nikt i nic cię nie obchodzi, prócz własnego "wybujałego ja", zakompleksina obłudnico! Twoje całe dotychczasowe życie to jedno wielkie pasmo skandali, bórd, czy procesów, dzięki którym jeszcze istniejesz bandytko.., więc nie koloryzuj tak swego nędznego życia, gdyż nie ma się czym ekscytować! Twój realny żywot, jest tak naprawdę bardzo mroczny. Na twoim miejscu krowo, zamiast pchać się jak bydło przed orkiesę, zapadłabym się pod ziemię, ale po takim wyrachowanym, gruboskórnym babsku jak ty wszystko spłynie!.. Bo napluć na nią, czy wygwizdać, a to coś powie, że to deszc pada! Więc szybuj póki możesz orlico, w swoim wyimaginowanym świecie fantazji, bo już niedługo ten ciechanowski orzeł zacznie "krakać" za kratami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX