Małgorzata Socha PIERWSZY RAZ na salonach po urodzeniu córki. Kreacja? Ładna, ale chyba nie do końca w jej stylu

Małgorzata Socha pojawiła się na 40-leciu marki Apart. Było to jej pierwsze publiczne wyjście od urodzenia córki. Jak wypadła?

Małgorzata Socha w styczniu po raz drugi została mamą i od tego czasu unikała czerwonych dywanów. Tym jednak razem okazja była wyjątkowa.

Gwiazda postawiła na satynową suknię w bieliźnianym stylu marki Marlu, która podkreśliła jej delikatnie zaokrągloną po ciąży sylwetkę. Uwagę przyciągał zwłaszcza imponujący dekolt i odważne rozcięcie, które ze smakiem odsłoniło zgrabne nogi aktorki. Na wierzch gwiazda narzuciła czarną marynarkę, a całość dopełniły złote sandałki i puzderko ze skóry. Kreacja była piękna, ale mamy wrażenie, że Małgorzatę Sochę stać na oryginalniejsze stylizacje - w końcu należy do grona najlepiej ubranych polskich aktorek.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Widać, że Socha jest w świetnej formie, a macierzyństwo zdecydowanie jej służy. A jak Wam się podoba? Weźcie udział w naszej sondzie!

AW

Małgorzata Socha w ULTRAKRÓTKIEJ mini. A gdy usiadła... Tej wpadki nie dało się uniknąć

Jak Wam się podoba stylizacja Małgorzaty Sochy?
Więcej o:
Komentarze (1)
Małgorzata Socha PIERWSZY RAZ na salonach po urodzeniu córki. Kreacja? Ładna, ale chyba nie do końca w jej stylu
Zaloguj się
  • komorka25

    Oceniono 7 razy 5

    To teraz nędznej jakości nocną koszulę nazywa się kreacją? Fascynujące. A pani Socha mogłaby buzię zamknąć, bo z tymi otwartymi ustami wygląda na niedorozwiniętą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX