Misheel Jargalsaikhan chwali się ultrakrótką fryzurą. Fani zrozpaczeni: Jak własna matka. Inni szukają dowodów na "żart"

Misheel Jargalsaikhan przeszła metamorfozę? Niektórzy wątpią, że faktycznie postanowiła skrócić włosy.

Misheel Jargalsaikhan od lat nosiła długie, ciemne włosy. Jak dowiadujemy się z jej Instagrama, w nowym roku postanowiła wprowadzić spore zmiany w swoim wyglądzie i drastycznie zmieniła fryzurę. Metamorfozą chwaliła się na instagramowych relacjach, na samym końcu ujawniając efekt finalny.

Aaaaa w końcu! Noworoczne zmiany. Jak Wam się podobam w krótkich i jaśniejszych włosach??? Efekt kilku godzin w rękach Daniela Gie - napisała pod zdjęciem.
 

Fani nie zamierzali pozostawić pytania bez odpowiedzi. Niestety, większości zmiana długości włosów nie przypadła do gustu.

No nie, w długich o niebo lepiej :/
Wyglądasz jak własna matka. 30lat do przodu - brzmiała większość komentarzy.

Niektórzy jednak wywęszyli spisek. Na zdjęciach w sieci było bowiem widać, że Misheel rozjaśnia całe włosy, a przed ich ścięciem byłoby to zbędne i co najmniej dziwne.

Ściema. Końce zostały rozjaśnione, związane w kucyk i zarzucone na przód jako grzywka. Mogę się założyć, że nadal są długie.
Na snapie widać, że miałaś rozjaśnione oraz ścięte tylko końcówki (na szczęście, bo w takiej fryzurze jak na zdjęciu nie byłoby Ci dobrze).

A co Wy o tym sądzicie? Była zmiana?

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.