Borys Szyc z rodziną przebierali się na Sylwestra. Motyw przewodni: Alicja w Krainie Czarów. Kostiumy cudne

Borys Szyc Sylwestra spędził w iście bajkowym klimacie. Razem z rodziną przebrali się na bal w kostiumy stylizowane na postaci z "Alicji w Krainie Czarów". Jak wyglądali?

Borys Szyc i jego partnerka Justyna Nagłowska razem z dziećmi pojechali na Sylwestra na Kaszuby do Pałacyku Ciekocinko, gdzie bawili się na balu przebierańców. Motywem przewodnim imprezy była "Alicja w Krainie Czarów". Trzeba przyznać, że rodzina aktora - jak i on sam - miała kostiumy dopięte na ostatni guzik.

 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>

Justyna Nagłowska jest właścicielką firmy odzieżowej (Flawless), nie dziwi więc nas, że ich przebrania są tak dopracowane. Para jest ze sobą już czwarty rok i sądząc z wpisu bizneswomen każdy kolejny jest tylko lepszy.

Zaczynamy kolejny rok razem. Mądrzejsi o rok 2016, który był dla nas rokiem przemian, dojrzewania i trudnych, ale jak się okazało, słusznych decyzji. Uff... Idziemy do przodu razem z naszymi dziećmi i psem. Tworzymy sobie spokojnie nasz świat. Dziś żegnamy 2016 rok w bajkowym klimacie Alicji w krainie czarów. Magicznego 2017 roku dla Was- napisała ukochana Szyca na Instagramie.

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.