Victoria Beckham zdradziła kolejną umiejętność Harper. "Robi to lepiej niż większość dorosłych kobiet". "Talent" jest dość KONTROWERSYJNY

Victoria Beckham często opowiada o tym, jak cudowną dziewczynką jest Harper. Projektantka wyznała, że 5-latka doskonale radzi sobie z chodzeniem na obcasach.

 Victoria Beckham była gościem programu "Late Night with Seth Meyers". Oczywiście prowadzący rozmawiał z była "spicetką" nie tylko o jej projektach zawodowych, ale i o rodzinie, która jest przecież oczkiem w głowie Victorii. Kiedy doszło do rozmowy o ślicznej Harper, projektantka zdradziła, że dziewczynka posiada pewien niezwykły "talent".

Ona doskonale biega na obcasach i to już od jakiegoś czasu - przyznała dumna Victoria. - Robi to dużo lepiej niż większość dorosłych kobiet!

Oczywiście jesteśmy pod wrażeniem, bo każda kobieta wie, że to jedna z bardziej przydatnych w życiu umiejętności ;) Ale czy nie wydaje się Wam, że 5-latka powinna póki co pozostać jedynie przy szpilkach, w które mogłaby ubierać swoje lalki?

 
Zobacz wideo

JM

Czy 5-latka na obcasach to przesada?