Paulina Krupińska pozuje ze zdobywczyniami tytułu Miss Polonia. "Boskie". Która najpiękniejsza? "Jest Pani bezkonkurencyjna"

Paulina Krupińska już niedługo pożegna się z tytułem najpiękniejszej Polski. Na Instagramie modelki pojawiło się zdjęcie z trzema Miss Polonia. Trudno od nich oderwać wzrok.

Paulina Krupińska zwyciężyła w wyborach Miss Polonia w 2012 roku i do tej pory tytuł najpiękniejszej Polski jej przysługuje. W końcu ma się to jednak zmienić. Najstarszy w historii Polski konkurs piękności powraca po 4 latach, a finałowa gala ma odbyć się najbliższej jesieni w Warszawie. To właśnie na niej Krupińska nie tylko wcieli się w jedną z jurorek, ale też przekaże koronę.

Z tej okazji modelka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z aż czterema zdobywczyniami tytułu Miss Polonia. Na zdjęciu poza Krupińską możemy jeszcze zobaczyć Ewę Wachowicz, Marcelinę Zawadzką i Rozalię Mancewicz. Musimy przyznać, że takiej dawki kobiecości już dawno nie było w jednym miejscu. Fani są podobnego zdania:

 

 
Wszystkie boskie!
Piękne kobiety.
4 x TAK!!!
Nasze najcudowniejsze miss. Choć jeszcze kilku brakuje.
Z całym szacunkiem i podziwem dla koleżanek, ale pani jest bezkonkurencyjna jako miss!

A Wy, jakie macie zdanie na ten temat? Zagłosujcie w naszej sondzie!

AW

 

Która z Miss Polonia jest najpiękniejsza?