Justin Bieber kłóci się z fanami o nową dziewczynę. "To się musi skończyć!" Komentuje... Selena Gomez. "Zmiażdżyłaś go!" Już odpowiedział

Selena Gomez i Justin Bieber nadal się ze sobą nie dogadują? Komentarz wokalistki pod jednym ze zdjęć jej byłego chłopaka musiał go zaboleć.

Selena Gomez i Justin Bieber przez kilka lat tworzyli jedną z najbarwniejszych i najpopularniejszych młodych par na świecie. Ich wielokrotne rozstania i powroty były powodem dramatycznych niekiedy reakcji ze strony rozhisteryzowanych fanek gwiazdora.

Wygląda na to, że Bieber już zawsze będzie musiał zmagać się z takimi oznakami fanowskiej miłości. Obecnie wokalista przebywa w Japonii, dokąd zabrał swoją najnowszą sympatię, 17-letnią Sofię Richie.

Tempo, w jakim Bieber rozwinął tę znajomość (przed kilkoma tygodniami widziano go bowiem z zupełnie inną dziewczyną), rozzłościło internautów. Pod zdjęciami wokalisty i Sofii szybko pojawiły się nieprzychylne komentarze.

Ustawię sobie moje konto tutaj jako prywatne, jeśli nie przystopujecie z tymi hejtami, to naprawdę wymyka się spod kontroli! Jeśli naprawdę jesteście moimi fanami, to nie możecie być tak niemili w stosunku do osób, które lubię! - napisał na Instagramie Bieber.
 

Ostra reakcja piosenkarza jeszcze bardziej rozjuszyła jego fanów. Co ciekawe, do dyskusji włączyła się też sama Gomez, której komentarz chyba nie spodoba się jej eksowi.

Jeśli nie potrafisz znieść hejtów, to przestań publikować tu zdjęcia ze swoją dziewczyną? Wasz związek powinien być czymś wyjątkowym, tylko dla was. Nie wściekaj się na swoich fanów. Przecież to oni cię kochają i wspierali cię wtedy, gdy nikt jeszcze o tobie nie słyszał - napisała wokalistka.

Selena GomezSelena Gomez Instagram.com/JustinBieber

Justin Bieber nie zwlekał długo z odpowiedzią. W komentarzu pod tym samym zdjęciem wokalista ostro pouczył Gomez.

To takie zabawne oglądać ludzi, którzy sami wykorzystali mnie, aby zwrócić na siebie uwagę, jak teraz pouczają innych. To smutne. Mam dla was tylko miłość.
 

Komentarz wokalisty musiał przelać czarę goryczy, bo Gomez w odpowiedzi wreszcie przyznała, dlaczego ich związek nie przetrwał. Okazuje się, że Bieber nie dochowywał jej wierności!

To zabawne, jak ci, którzy wielokrotnie zdradzali, śmią teraz wytykać palcem tych, którzy byli zawsze wspierający i pełni wybaczenia. Nic dziwnego, że fani się wściekli. To smutne. Mam dla was tylko miłość - napisała gwiazda.

Wygląda więc na to, że pomiędzy byłymi partnerami trwa regularna wojna. Czekacie na rozwój wydarzeń?

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.