Margaret znowu próbuje robić światową karierę. Wystąpiła w Szwecji i... zaskoczyła skromnym strojem. "Najlepszy polski towar eksportowy"

Margaret po raz kolejny próbuje zrobić międzynarodową karierę. Teraz wystąpiła na dużym festiwalu w Szwecji. Będzie gwiazdą światowego formatu?

Margaret była faworytką do udziału w tegorocznym konkursie Eurowizji. Całkiem nieoczekiwanie okazało się jednak, że to Michał Szpak wygrał krajowe eliminacje i reprezentował Polskę w Sztokholmie.

Eurowizyjna propozycja Margaret, piosenka "Cool Me Down", zdobyła jednak uznanie fanów konkursu nie tylko w Polsce. Wokalistka nie rezygnuje więc z planów podboju zagranicznych rynków, a pierwszym krokiem do realizacji tych planów był występ na szwedzkim koncercie "Lotta pa Liseberg".

 

Margaret zaprezentowała się w dość skromnej, jak na swoje możliwości, stylizacji, której najciekawszym elementem był chyba czarny beret.

 

Emitowany na żywo w szwedzkiej telewizji TV4 koncert to duże medialne wydarzenie u naszych północnych sąsiadów. Sądząc po zostawionych pod nagraniem z występu Polki w serwisie YouTube komentarzy, udało się jej zrobić na publiczności dobre wrażenie.

Ona jest prawdziwą zwyciężczynią tegorocznej Eurowizji!
To najlepszy polski towar eksportowy!
To chyba jej najlepszy występ z "Cool Me Down" do tej pory! Wyraźnie słychać, że pracowała nad wokalami. Jest dobrze! - czytamy.

A jak Wam podobał się występ Margaret? Myślicie, że wreszcie zrobi światową karierę?

IN

Więcej o: