Natalia Siwiec nie wyjdzie jednak za mąż? Co się stało? "Ślubu nie będzie"

Natalia Siwiec z planowania swojego ślubu zrobiła medialne wydarzenie. Teraz wygląda na to, że jej marzenia będą musiały poczekać.

Natalia Siwiec w mistrzowski sposób wykorzystała pięć minut sławy, jakie przyniosło jej zdobycie tytułu "Miss Euro 2012". Choć od mistrzostw miną w tym roku już cztery lata, to o celebrytce wciąż jest głośno.

Siwiec zainteresowanie swoją osobą podkręca na różne sposoby, a ostatnio skupiła się na medialnym planowaniu swojego polskiego ślubu z Mariuszem Raduszewskim. Para ma już wprawdzie za sobą ceremonię w Las Vegas, ale polskie prawo jej nie uznaje. Modelka w ramach przygotowań do wesela wystąpiła nawet w programie "Salon sukien ślubnych", gdzie wybrała dla siebie wartą niespełna 40 tys. złotych kreację od Eliego Saaba.

Niestety, wygląda na to, że na razie marzenia Natalii Siwiec o "ślubie roku" będą musiały poczekać. Jak zdradziła sama zainteresowana, ceremonia nie odbędzie się ani teraz, ani w ciągu najbliższych miesięcy.

Niestety, w mojej rodzinie wydarzyła się smutna historia i ślubu w tym roku nie będzie. Planujemy przełożyć ślub na przyszły rok. Mam dużo pracy i mam nadzieję, że uda mu się to wszystko pogodzić z życiem osobistym - wyznała w "Fakcie" Natalia Siwiec .

Jesteście zawiedzeni? Czekacie na ślub "Miss Euro"?

Zobacz wideo

IN

Więcej o: