Anja Rubik wróciła do randkowania! "Szuka miłości w Nowym Jorku". Jest jeden problem: Nie chciałaby, aby nowy...

Anja Rubik jeszcze niedawno zdawała się dać swojemu małżeństwu z Sashą Knezevicem kolejną szansę. Teraz wygląda na to, że ich związek to już przeszłość.

Anja Rubik kilka miesięcy temu oficjalnie potwierdziła pojawiające się w tabloidach od dawna plotki na temat kryzysu w swoim małżeństwie z Sashą Knezevicem . Supermodelka przyznała jednak, że choć zrobili sobie z partnerem przerwę , to nadal się kochają i w najbliższym czasie nie zamierzają składać pozwu o rozwód.

Dla fanów pięknej pary te rewelacje były dużym szokiem, jednak pod koniec 2015 roku wydawało się, że dla Rubik i Knezevica jest jeszcze nadzieja. Serbski model specjalnie dla żony przyleciał na Boże Narodzenie do Polski, a potem razem spędzili Sylwestra na Majorce.

Niestety, wygląda na to, że pojednanie małżonków nie trwało długo. Jak donosi "Fakt" , Anja Rubik nie rozwiodła się jeszcze wprawdzie z Sashą, ale... już szuka nowej miłości i chodzi na randki w Nowym Jorku, gdzie na co dzień mieszka.

Jakby tego było mało, supermodelka planuje też remont swojego apartamentu, który dzieliła do niedawna z mężem. Chodzi jej podobno o to, aby nowy partner nie poczuł się niekomfortowo, trafiając na jakieś ślady obecności dawnej obecności Knezevica w mieszkaniu.

Chodzi o to, że ostatnio zaczęła chodzić na randki i szuka miłości w Nowym Jorku. Nie chciałaby więc, aby nowy mężczyzna widział w szafie koszule Sashy, których jej były wciąż nie zabrał - zdradziła w rozmowie z "Faktem" znajoma Rubik.

Myślicie, że Sashy będzie miło, gdy przeczyta te doniesienia?

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.