Ta okładka wywołała skandal. "Seksualizacja dzieci". Thylane Blondeau ma dziś 14 lat i wraca w nowej sesji. "Prześliczna"

Thylane Blondeau karierę w modeligu zaczęła jako czterolatka. Jej "dorosłe" sesje wywołały sporo kontrowersji. Nie zaszkodziły za to karierze dziewczynki. Dziś ma 14 lat i nazywana jest "nową Kate Moss".

O młodziutkiej modelce zrobiło się głośno za sprawą sesji dla magazynu "Vogue", w którym pozowała w pełnym makijażu i "dorosłym" ubraniu. Zdjęcia 10-latki spotkały się z krytyką nie tylko w świecie mody. Pojawiły się opinie stwierdzające, że dziewczynce robi się w ten sposób krzywdę, a sesja z nią to przykład seksualizacji dzieci.

Thylane BlondeauThylane Blondeau Vogue Paris Vogue Paris

Thylane Blondeau po kilku podobnych sesjach zniknęła z mediów. Wróciła w 2014 roku na okładce magazynu "Jealous". Teraz pozuje dla "Teen Vogue".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Modelkę już okrzyknięto "następną Kate Moss". Tym razem sesja wzbudza pozytywne opinie.

Dzięki sesji w "Teeen Vogue" jej gwiazda rozbłyśnie jeszcze bardziej. Zdjęcia są prześliczne i wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek jej kariery - skomentował portal Whowhatwear.co.uk.

Thylane Blondeau to córka piłkarza Patricka Blondeau i aktorki Veroniki Loubry. Jako modelka zaczęła pracować w wieku czterech lat. Ma na swoim koncie sesje w takich magazynach jak "Vogue Paris", "5 Moda" i " L'Officiel Enfant".W 2006 przeszła po wybiegu w pokazie Jean Paula Gaultiera.

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: