Antonina Turnau i Marek Kondrat nie komentują ślubu. Ale coś ważnego się właśnie wydało

Ślub aktora i córki Grzegorza Turnaua był owiany aurą tajemniczości, a każdy szczegół krakowskiego wesela był dla tabloidów na wagę złota. Okazuje się, by dowiedzieć się czegoś o ich małżeństwie, wystarczyło zajrzeć na Facebooka Antoniny.

Marek Kondrat i Antonina Turnau wzięli ślub nieco ponad dwa tygodnie temu. Wesele odbyło się w krakowskiej restauracji aktora BARaWINO. Wiele więcej szczegółów uroczystości nie znamy, z Facebooka Antoniny możemy się za to dowiedzieć, że postanowiła przyjąć nazwisko męża.

Antonina KondratAntonina Kondrat Screen z Facebook.com/antosia.turnau Screen z Facebook.com/antosia.turnau

Związek Marka Kondrata z córką jego przyjaciela, Grzegorza Turnaua, od początku wzbudzał kontrowersje. 27-letnia Antonina poznała 63-letniego aktora na festiwalu filmowym Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, kiedy pracowała jako reporterka TVP2. Nigdy oficjalnie nie potwierdzili, że łączy ich coś więcej niż wspólne interesy - Antonina zajmuje się PR-em w firmie Kondrat Wina Wybrane. Po czterech latach znajomości stanęli na ślubnym kobiercu.

Uroczystość miała miejsce w sobotę w Krakowie. Goście weselni bawili się w należącej do aktora restauracji BARaWINO. Paparazzi zrobili zdjęcie nowożeńcom , gdy przybyli na miejsce w sportowych strojach. Uroczystość miała bardzo prywatny charakter. Zaproszeni zostali tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina. To drugie małżeństwa Marka Kondrata. Z instruktorka jogi Iloną ma dwójkę synów: 41-letniego Mikołaja i 29-letniego Wojciecha.

Zobacz wideo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: