Miles Teller uratował ciężarną kobietę przed atakiem rekina. Media: Bohater! Dziewczyna aktora podaje inną wersję wydarzeń

Znany z roli w filmie "Whiplash" aktor zachwycił zagraniczne media, kiedy pomógł ciężarnej kobiecie wyjść z wody po tym, kiedy w oddali zauważono rekina. Jego dziewczyna na Instagramie wyjaśniła, że "ratowanie" odbyło się w odwrotnym kierunku.

Miles Teller od kilku dni przebywa ze swoją dziewczyną aktorką, Keleigh Sperry, na wakacjach w Miami. Sielankę wypoczynku na jachcie i plaży w niedzielę przerwała niemiła sytuacja. Plażowiczów ostrzeżono o pojawieniu się w okolicy rekina. Media obiegły zdjęcia aktora pomagającego wyjść z wody przerażonej ciężarnej kobiecie i jej małej córce. Bohaterstwo aktora zachwyciło fanów i stało się szeroko komentowanym tematem.

Prawdziwy Mr. Fantasic! (Teller wciela się w tę postać w filmie "Fantastyczna Czwórka" - przyp. red). Aktor przyszedł z pomocą kobiecie w ciąży i jej dziecku na plaży w Miami - pisał portal Usmagazine.com.
Miles Teller uratował ciężarną kobietę z oceanu - donosił Pagesix.com.

Momenty chwały nowemu ulubieńcowi Ameryki szybko popsuła jego dziewczyna. Keleigh Sperry na Instagramie zamieściła screen artykułu opiewający heroiczną postawę jej ukochanego wyjaśniając, że tak naprawdę to ciężarna kobieta ostrzegła niczego nieświadomego gwiazdora przed niebezpieczeństwem.

Podpłynęła do nas przestraszona i powiedziała, żebyśmy nie wpadali w panikę, ale możliwe, że w okolicy grasuje rekin. Biedna kobieta! - napisała pod zdjęciem.

Miler Teller 'ratuje' kobietę w ciąży przed atakiem rekinaMiler Teller "ratuje" kobietę w ciąży przed atakiem rekina Instagram.com/keleigh_sperry Instagram.com/keleigh_sperry

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.