Miała zaburzenia odżywiania. Teraz pozuje w bikini i apeluje do fanek. "Niezależnie od tego, co mówi ci społeczeństwo, nie musisz..."

Choć jej posiadanie nie jest powodem do dumy, a jej brak nie powinien być źródłem wstydu, luka między udami jest zmorą wielu kobiet. Demi Lovato pokazuje na sobie, że to kompletna bzdura.

Unikalna budowa miednicy sprawia, że szczupła osoba może "thigh gap" mieć lub tylko o luce między udami marzyć. Żadna zdrowa dieta nie pomoże. A jednak, "problem szpary" pojawił się kilka lat temu i postanowił zostać na dobre. Dyskusje "czy" i "jak" są jałowe, więc przepędzić ten trend mogą tylko pozytywne przykłady od znanych i urodziwych kobiet. Niewątpliwie zaliczyć do nich można Demi Lovato . Na Instagramie znalazło się niedawno jej selfie w bikini i podnoszący na duchu komentarz:

Niezależnie od tego, co mówi ci społeczeństwo, nie musisz mieć luki między udami by być piękną. Można kochać swoje ciało takie, jakim jest. #fitness #zdrowie #akceptacja

Demi Lovato Demi Lovato  Screen z Instagram.com/ddlovato Screen z Instagram.com/ddlovato

Było jasne, że fanki słowami swojej idolki zostały podniesione na duchu.

Masz tyle racji!
Demi, jesteś moją bohaterką

Opinia 22-letniej gwiazdki pop jest tym ważniejsza, że wychodzi od kogoś z "obsesją na punkcie jedzenia". W grudniu ubiegłego roku wokalistka wyznała w magazynie "Fitness", że była blisko powrotu do ośrodka odwykowego:

Miałam na jego punkcie obsesję, ale też bardzo się bałam. Miałam dość objadania się nie wiedząc, czemu tak robię. Teraz mam stabilną dietę. Jem dziennie cztery małe posiłki i dwie przekąski. Tak uczę się kontroli."

Demi Lovato Demi Lovato  Screen z Instagram.com/ddlovato Screen z Instagram.com/ddlovato

Zobacz wideo

socha

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.