Trudno się doliczyć, który to już raz, ale Christian Bale ZNOWU przeszedł metamorfozę. I to jaką!

Zmiany wyglądu to dla tego aktora chleb powszedni. Na przemian tyje, chudnie, obcina włosy, a potem zapuszcza brodę i wąsy. Teraz znowu zmienił image - podobnie jak koledzy z branży, postanowił lekko zarosnąć.

Jak wygląda Christian Bale ? Co kilka miesięcy inaczej. W "Batmanie" był umięśniony, w "Mechaniku" skrajnie wychudzony, do roli w "American Hustle" przybrał na wadze niemal 20 kilogramów, które o mały włos nie pozbawiły go roli Mojżesza w filmie "Exodus". Jednak na premierze tego ostatniego filmu uwagi nie przyciągała jego sylwetka, ale długa broda i włosy sięgające niemal do ramion.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Nie da się powiedzieć, że aktor jest nie do poznania, nie potraktował też zapuszczania brody, jako wstępu do zrobienia tego samego z resztą wyglądu (jak np. Leonardo DiCaprio ). Ale Bale to dla nas prawdziwy człowiek-niespodzianka. Obstawiamy, że następnym razem na czerwonym dywanie pojawi się łysy, ale nawet jeśli zafunduje sobie całą głowę afrykańskich warkoczyków, nie będziemy już specjalnie zdziwieni.

jus

Więcej o: