Beyonce zaliczyła wpadkę na zdjęciach z wakacji? Internauci oburzeni: Beyonce, naprawdę?!

Internauci nie maja wątpliwości - Beyonce poprawiła urodę.

Beyonce rozczarowała swoich fanów zdjęciami z wakacji na Dominikanie. Internauci zauważyli, że wokalistka wygląda na nich wyjątkowo szczupło. Według nich, nie jest to jednak zasługa diety, ale Photoshopa. Uważają, że Beyonce "dorobiła" sobie przerwę miedzy udami. A przecież zawsze podkreślała, że uwielbia swoje kobiece kształty.

Zdjęcie wokalistki, ukazało się na jej blogu w serwisie Tumblr i wywołało sporo kontrowersji. Spostrzegawczych internautów zaniepokoiło, że na zdjęciach Beyonce widać sporą przerwę miedzy udami. Najprawdopodobniej pomogła sobie Photoshop'em. Natychmiast pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy.

Beyonce, naprawdę?! Wszyscy kochamy Twoje okrągłe uda. Nie było powodu, by używać Photoshopa.

Inny internauta napisał:

Z jej pieniędzmi, powinna zainwestować z coś lepszego niż Photoshop.

BeyonceBeyonce iam.beyonce.com iam.beyonce.com

beyoncebeyonce iam.beyonce.com iam.beyonce.com

beyonce iam.beyonce.com

Trasa koncertowa "Mrs Carter world tour" zakończyła się w marcu, dlatego wokalistka z rodziną pozwoliła sobie na odpoczynek. Beyonce uwielbia dzielić się z fanami zdjęciami z podróży. Na jej blogu pojawiają się relacje z różnych zakątków świata, które odwiedza wraz z mężem Jay'em Z . Tym razem wybrali się na Dominikanę. Na niektórych ze zdjęć można zobaczyć również ich córeczkę Blue Ivy, jednak rodzice zawsze dbają o to, by nie pokazywać jej twarzy.

BeyonceBeyonce http://iam.beyonce.com/ iam.beyonce.com/

Na najnowszych zdjęciach widzimy wokalistkę, gdy gra w golfa, pije wino nad brzegiem morza oraz odpoczywa w ogrodzie. Beyonce na większości pozuje w sporo odsłaniających strojach, zawsze dbając o to, by wyglądać nienagannie. Fani wokalistki uznali, że trochę zapędziła się w dążeniu do perfekcji...

PeeR

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.