Bosacka o diecie Gessler: Kto może sobie pozwolić, by codziennie jeść drogie ryby?

Bosacka zarzuca Gessler, że jej dieta jest zbyt droga.

Katarzyna Bosacka prowadzi program "Wiem, co jem" na TVN Style, w którym doradza Polakom, jak zdrowo się odżywiać. Charyzmatyczna prowadząca z przekonaniem mówi o sposobach na kupienie najlepszego makaronu, czekolady czy chleba. Bosacka dzięki programowi stała się ekspertką od zdrowego odżywiania. A ostatnio wzięła na tapetę Magdę Gessler i jej dietę:

Kiedy usłyszałam, że zawdzięcza swoją figurę diecie złożonej z surowych ryb i soku z limonki, złapałam się za głowę. Kto tak naprawdę może sobie pozwolić, żeby codziennie jeść superdobre i drogie ryby oraz wyciskać kilogramy limonek? - oburzyła się w  najnowszej "Gali".

Katarzyna Bosacka.Katarzyna Bosacka. Kapif Kapif

Rzeczywiście ponad rok temu, Gessler chwaliła się, że schudła 17 kg. Na blogu zdradziła sekret swojej diety:

Podstawą mojej diety są surowe ryby oraz mięso, pieczołowicie marynowane w soku z limonki. (...) Każdy dzień zaczynam od skromnego, ale cudownego śniadania: jem zawsze jajko na miękko, w akompaniamencie soku z limonki oraz grejpfrutów - chwaliła się na Magdagessler.natemat.pl.

Magda GesslerMagda Gessler Kapif Kapif

Efekty były podobno oszołamiające:

Schudłam 17 kilogramów. Czuję nieprawdopodobną lekkość bytu. Z balona przekształciłam się w nitkę - zachwalała wtedy.

Teraz wydaje się, że Gessler znów przybrała na wadze, więc może rzeczywiście jej dieta okazała się zbyt czasochłonna.

Magda Gessler.Magda Gessler. Kapif Kapif

Bosacka w wywiadzie stwierdziła również, że mimo tego, że sama jest propagatorką zdrowego jedzenia, pozwala swoim dzieciom na odrobinę łakoci:

Wszelki fundamentalizm w każdej dziedzinie jest zły! Moje dzieci od czasu do czasu zjedzą chipsy, a ja się napiję łyka coli. Nie można ich całkowicie odciąć od lodów, słodyczy... Co to by było za nudne dzieciństwo!? Myślał pan pewnie, że w domu Bosackich jest tylko marchewka? - pytała retorycznie w "Gali".

Katarzyna Bosacka niedawno po raz czwarty została mamą. W wieku 40 lat urodziła synka Franka.

Zobacz wideo

Vic

Więcej o:
Copyright © Agora SA