"Brudny" Harry na okładce znanego magazynu. Wywołał skandal i... został MĘŻCZYZNĄ ROKU!

Księcia Harry'ego pokochała cała Wielka Brytania!

Media zastanawiały się, jak skandal z nagimi zdjęciami wpłynie na wizerunek księcia Harry'ego . Okazuje się, że świat zdążył mu to wybaczyć i zapomnieć o rozbieranym bilardzie. Co więcej, jeden z brytyjskich magazynów uznał młodego arystokratę za mężczyznę roku. Jego zdjęcie w wojskowym mundurze widnieje na okładce listopadowego numeru magazynu Tatler.

Rozbierane zdjęcia Harry'ego, opublikowane przez jeden z zagranicznych portali, zostały pozytywnie przyjęte przez społeczeństwo Brytyjczyków. Książę dał się poznać z bardziej ludzkiej strony, co zaowocowało większą popularnością, głównie wśród młodzieży.

Podobno po skandalu niemal 60 procent Anglików miało o nim lepszą opinię. To dość zaskakujące dane, które zamieścił portal HuffingtonPost.

Elegancki Harry przenikliwym wzrokiem spogląda z okładki magazynu Tatler. Panie komentujące fotografię nie mogą się nachwalić 28-letniego Harry'ego.

Ale on jest gorący!- czytamy na jednym z portali.
Ten dzieciak jest mistrzem świata- napisała jedna z fanek.
O mój Boże. Ta okładka mnie urzekła. Ja po prostu go kocham, on wygląda na dobrego chłopaka, który jest absolutnie normalny i nie jest tak perfekcyjny jak wszyscy myślą - dodała rozemocjonowana kobieta.

Nam najbardziej spodobała się ksywka księcia, którego Brytyjczycy po skandalu nazywają "Brudnym" Harrym. A Wam, jak podoba się okładka ze skandalistą Harrym?

fot. Tatler

RK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.