Robert Lewandowski w modowej sesji! [FOTO]

Podoba nam się!

Robert Lewandowsk i, król meczu z Grecją, autor jednej z dwóch bramek reprezentacji polskiej na Euro 2012 wystąpił w innej roli - jako model! Właśnie ukazał się nowy numer "Fashion Magazine", gdzie możemy zobaczyć przystojnego piłkarza.

Zuzanna Bijoch i Robert Lewandowski w Fashion MagazineZuzanna Bijoch i Robert Lewandowski w Fashion Magazine Fashion Magazine

Sesja powstała w środowisku dobrze znanym Robertowi - na Stadionie Narodowym. Piłkarz ma na sobie sportowe spodnie i obcisłą koszulkę, która odsłania jego umięśnione ramiona. Na planie zdjęciowym towarzyszyła mu, wschodząca gwiazda świata mody - Zuzanna Bijoch. Modelka chodziła dla takich domów mody jak Prada, Gucci, Miu Miu. Wystąpiła także w kampanii reklamowej dla Louis Vuitton, co zapewniło jej 13. miejsce w rankingu Top 50 models.

Zuzanna Bijoch i Robert Lewandowski w Fashion MagazineZuzanna Bijoch i Robert Lewandowski w Fashion Magazine skan

Z ogromną przyjemnością oglądaliśmy zdjęcia Roberta. A co ciekawe, nie był to jego debiut przed obiektywem. Wcześniej, jako pierwszy Polak, został ambasadorem marki Gillette. Sportowiec jest też twarzą polskiej edycji gry FIFA.

robert lewandowskirobert lewandowski screen z http://gillette.wp.pl/

Dzięki Euro 2012 piłkarz zyskał ogromną popularność i z pewnością może liczyć na spore zainteresowanie reklamodawców. My proponowalibyśmy, aby podobnie jak Christiano Ronaldo czy David Beckham wystąpił w seksownej reklamie jeansów albo bielizny. A Wy macie jakieś sugestie? Głosujcie!

christiano ronaldochristiano ronaldo screen z youtube.com

David Beckham dla Giorgio ArmaniDavid Beckham dla Giorgio Armani David Beckham dla Giorgio Armani/oficjalna strona projektanta

zuz

Zobacz także:

Wybieramy NAJPRZYSTOJNIEJSZEGO piłkarza EURO 2012!

To oni grają na Euro 2012! Nasi piłkarze PRYWATNIE

Loża VIPÓW na meczu Polska-Czechy. Kto był we Wrocławiu?

Co jeszcze powinien reklamować Robert Lewandowski
Więcej o: