Ale ona ma ZGRABNE nogi! Kasia Tusk pozuje w szortach na plaży

Córka premiera prezentuje wdzięki.

Kasia Tusk , korzystając z pięknej pogody, postanowiła wybrać się na plażę. Gwiazda Internetu, jak zwykle, na swoim blogu zaprezentowała "strój dnia". I zaskoczyła wszystkich! Pokazała swoje zgrabne, seksowne i opalone nogi. Różowe szorty, które miała na sobie, były naprawdę krótkie. Najwyraźniej gwiazda nie ma żadnych kompleksów związanych ze swoimi nogami. Nic dziwnego. W spodenkach prezentuje się naprawdę... sexy.

Kasia Tusk.Kasia Tusk. screen Make Life Easier

(screen z http://www.makelifeeasier.pl )

Córka premiera ciężko pracuje na efekt swojej szczupłej sylwetki. Tusk wielokrotnie była widywana na porannym joggingu ( tak nawet spędzała majówkę ). Codzienne bieganie i aktywne uprawianie sportów, pozytywnie wpływa na jej figurę i rozwój mięśni. Nie dziwi więc fakt, że znana blogerka wybiera takie spodenki, które prezentują jej wspaniałe nogi. Okazuje się, że to kolejny "must have" sezonu w szafie Tuskówny.

Lody, piasek, opalona skóra, krótkie szorty; wszystko to, było stałym elementem pierwszego majowego tygodnia- pisze na swoim blogu .

Kasia Tusk.Kasia Tusk. screen Make Life Easier

(screen z http://www.makelifeeasier.pl )

Kasia Tusk nie po raz pierwszy prezentuje się w kusych spodenkach. Już w zeszłym roku ekspertka radziła swoim czytelniczkom, w jaki sposób należy je dobrać. Stalker Kasi byłby zachwycony. My jesteśmy pod wielkim wrażeniem! A Waszym zdaniem nie jest za chuda?

Kasia Tusk.Kasia Tusk. screen make life easier

ralph

Zobacz także:

Pisać każdy może, trochę lepiej lub trochę... Oceniamy blogi gwiazd [TOP10]

Kasia Tusk aktywnie spędza czas. TAK zaczęła majówkę! [ZDJĘCIA]

Doda, Beyonce, Kasia Tusk - co je łączy? Uwielbiają skąpe szorty!

Więcej o: