Suri Cruise będzie działać przeciwko rodzicom?

Jak zapewne wiecie, Suri Cruise (przez wzgląd na to, że jej rodzice należą do sekty scjentologów) ma trochę dziwne dzieciństwo. Nie ma kolegów i koleżanek, a cały jej świat to... sekta. Podobno może być jeszcze gorzej...

Janet Reitman, autorka książki "Inside Scientology", to kobieta, która wychowała się w sekcie, a po osiągnięciu pełnoletności wyrwała się z niej. Jej przerażające i smutne dzieciństwo stało się dla niej motywacją do napisania książki mającej ostrzegać ludzi przez scjentologią. Wiele uwagi poświęciła zasadom wychowania dzieci w sekcie, a także... młodziutkiej Suri Cruise.

Jak zgodnie przyznaliście, przerażający jest sam fakt, że ta dziewczynka dorasta z dala od swoich rówieśników. Jest przy tym rozpieszczana na każdym kroku - rodzice kupują jej najdroższe ubrania i zabawki. Słodycze również, a to niezbyt odpowiedni pomysł. Dlaczego? Rozmówczyni autorki książki wyznaje:

Widziałam, że Suri dostawała, co chciała. Wystarczyło, że pokazała palcem i już Tom lub Kate jej to kupowali. Jadła mnóstwo słodyczy i piła mleko z karmelem. To będzie dla niej szok, że już nie może odżywiać się tak, jak chce.

Niedługo bowiem stanie się już na tyle duża, że będzie musiała przejść na dietę składającą się z chudego mięsa i organicznych warzyw. Będzie musiała jeść to w celu... oczyszczania duszy.

To jednak nie wszystko. Najbardziej przerażającą informacją dotyczącą tego, co stanie się z Suri, jest to, że prawdopodobnie zostania wysłana do specjalnej szkoły dla scjentologów, gdzie... nauczyciele będą ją uczyli kontrolowania rodziców!

Suri będzie zachęcana do szpiegowana taty i mamy. Dziecko będzie instruowane, jak powinno ich podglądać i sprawdzać, czy nie kontaktują się z dziennikarzami.

Jak sądzicie - jaka będzie Suri, kiedy dorośnie?

Zobacz także:

Suri Cruise lepiej ubrana od Lady GaGi

Córeczka Toma Cruise'a i Katie Holmes nigdy nie bawi się z innymi dziećmi

Dziecięce szpilki!?

Więcej o: