Jessica zamieszka z Justinem!

Justin Timberlake poprosił Jessicę Biel, żeby się do niego wprowadziła - zaczyna się robić poważnie!

Jessica Biel ma wprowadzić się do domu Justina Timberlake'a w Hollywood Hills . Justin sam zaproponował Jessice zamieszkanie razem i, jak podają źródła z otoczenia piosenkarza, jest gotowy, aby przenieść swój związek z Jessicą na kolejny poziom. Zaczyna się nawet poważnie zastanawiać nad małżeństwem . Czyżby wielkimi krokami zbliżał się ostateczny koniec jego kawalerskiego życia?

Oboje są bardzo szczęśliwi i podekscytowani, jednak Jessica postanowiła nie działać zbyt pochopnie i jak na razie nie zamierza sprzedawać swojego domu w Brentwood . Zamiast tego domem zaopiekują się jej rodzice i brat, a ona będzie miała "wyjście ewakuacyjne" w przypadku, gdyby coś nie wypaliło.

Przyjaciele Justina twierdzą, że gwiazdor, który jeszcze nigdy do tej pory nie zdecydował się z żadną dziewczyną na taki odważny krok, jest naprawdę gotowy, żeby się ustatkować . Nawet Cameron Diaz , która przecież spotykała się artystą przez 4 lata, nie udało się usidlić Justina tak, jak zrobiła to Jessica w ciągu zaledwie 1,5 roku!

MK

Więcej o: