Michelle Pfeiffer - lubi swój wygląd, bo niedowidzi

Mamy przyjemność napisać kilka słów o gwieździe, która teraz błyszczy w "Lakierze do włosów" - pięknej Michelle Pfeiffer. Michelle zachwyca nie tylko swoją urodą, ale i poczuciem humoru. W jednym z wywiadów aktorka właśnie stwierdziła, że uważa iż dobrze wygląda, bo na starość zepsuł jej się wzrok. Nieprawda Michelle - my wzrok mamy sokoli - wyglądasz doskonale.

Tej 49-letniej aktorce, wiele hollywoodzkich gwiazd i gwiazdeczek może pozazdrościć dystansu do siebie. Oto co Michelle Pfeiffer myśli o swoim wyglądzie.

Jak się starzejesz, psuje ci się wzrok. Co oznacza, że nie widzisz jak naprawdę wyglądasz. Ja już prawie nie widzę nic, więc myślę, że wszyscy - w tym ja - wyglądają w porządku.

Niestety Michelle spotyka czasem "miłych ludzi", którzy przypominają jej, że już tak dobrze jak kiedyś nie wygląda.

Któregoś dnia rozmawiałam z zagranicznymi dziennikarzami. Pewna reporterka powiedziała do mnie "więc teraz masz stare i zniedołężniałe ciało". Pomyślałam:"OK, może ma dziwny akcent i źle ją zrozumiałam. Więc spytałam:"Przepraszam czy właśnie powiedziałaś, że mam stare i zniedołężniałe ciało? Nic nie odpowiedziała. Nie sądzę, żeby mówiła poważnie, ale wciąż "stare i zniedołężniałe", to brzmi powalająco.

Od nas byś nigdy tego nie usłyszała. Wręcz przeciwnie Michelle - masz wspaniałe i ponętne ciało. I nie jesteśmy gołosłowni. Tak ładnie prezentowała się Michelle na premierze nowego filmu "Stardust".

ap

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.