Horoskop dzienny - 24 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 24 marca. Chcesz wiedzieć, jak zakończy się Twój tydzień? Sprawdź koniecznie, co czeka Cię w najbliższą niedzielę i przekonaj się, co przydarzy się osobom spod Twojego znaku zodiaku.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś czeka Cię spotkanie w gronie rodziny. Uważaj, bo może dojść do poważnej kłótni. Lepiej trzymaj się z daleka i nie wyrażaj swojego zdania zbyt głośno, jeśli nie chcesz wpakować się w kłopoty. Najlepiej po prostu się uśmiechaj i przemilcz sprawę.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

To miała być spokojna niedziela – a przynajmniej tak sobie zaplanowałaś/zaplanowałeś. Niestety, na głowę zwalą Ci się niezapowiedziani goście. Z tego powodu Twoje plany legną w gruzach. Na szczęście możesz liczyć na wsparcie od swojej drugiej połówki.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś możesz być strasznie nerwowa. Dosłownie wszystko będzie Cię wprawiać w złość, a inni postanowią schodzić Ci z drogi. Zachowaj jednak trochę ostrożności, bo możesz powiedzieć ważnej osobie coś, czego wcale powiedzieć nie chcesz. W końcu dodatkowa kłótnia nie jest Ci potrzebna.

Horoskop dzienny – Rak

Bądź odważna/odważny i staw czoło przeciwnościom. Możliwe, że odezwie się do Ciebie pewna osoba z jakimiś poważnymi pretensjami. Nie bój się jej powiedzieć prawdy i nie rób uników. Nie musisz być miła/miły, jeśli ktoś obrzuca Cię wyzwiskami.

Horoskop dzienny – Lew

Wokół Ciebie znajdzie się dziś bardzo dużo życzliwych ludzi. To oni pomogą Ci wyjść z dołka, z którym od jakiegoś czasu się borykasz. Po raz pierwszy od bardzo dawna zaczniesz się uśmiechać, a wspólne spotkanie sprawi Ci radość. Ciesz się tym dniem i wejdź lepiej w nowy tydzień.

Horoskop dzienny – Panna

Przed Tobą wiele spotkań. Przypadkiem wpadniesz też na kogoś, kto mocno namiesza w Twoim życiu. Teraz jeszcze tego nie wiesz, ale powinnaś/powinieneś zachować wobec niego sporą ostrożność. Jedno nieopatrzne słowo i zrobisz sobie sporą krzywdę.

Horoskop dzienny – Waga

Powinnaś/powinieneś dzisiaj trochę odpocząć, bo pewne sprawy ostatnio mocno Cię wyczerpały. Lepiej wziąć głęboki oddech, zająć się czymś, co sprawia Ci przyjemność, by jutro wstać z nową siłą i energią do działania. Na pewno inni też to docenią.

Horoskop dzienny – Skorpion

Nic nie będzie Ci się dzisiaj chciało. Staniesz się marudna/marudny i obojętna/obojętny. Na koniec dnia zdziwisz się, że wszyscy Cię unikają. Lepiej porozmawiaj na poważnie z tymi, którzy jeszcze tego dzisiaj od Ciebie chcą. Jutro może być za późno.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś rozpęta się jakaś poważna kłótnia. To nie Ty ją sprowokujesz, ale ktoś może tak uważać. Postaraj się znaleźć sensowne argumenty na swoją obronę i nie złość się, bo w ten sposób nic nie wskórasz. Pamiętaj, że przyjaciele zawsze Ci uwierzą, a ci, którzy postanowią kwestionować Twoje słowa, tak naprawdę nimi nie są.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Mocno się dzisiaj na kimś zawiedziesz. Postaraj się jednak przełknąć żal i podejść do tego na spokojnie. Prawdopodobnie ta osoba nie chciała sprawić Ci przykrości, a po prostu zdarzył się jakiś wypadek. Spróbuj się postawić w jej sytuacji i nikogo nie oceniaj.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wyjdziesz dzisiaj na nieplanowany spacer z bliską Ci osobą. Nagle okaże się, że macie sobie bardzo dużo do powiedzenia. Spędzicie ze sobą kilka godzin, choć przecież każde z Was miało już coś zaplanowane. Po prostu będziecie się cieszyć swoją obecnością.

Horoskop dzienny – Ryby

Postaraj się dzisiaj nie podejmować żadnych kluczowych decyzji, bo bardzo źle Ci to pójdzie. Lepiej poczekaj z tym do jutra lub poproś o radę kogoś bardziej doświadczonego. Nie martw się – ta sprawa nie ucieknie i wszystko się jakoś ułoży.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.