Horoskop tygodniowy 26 lutego - 3 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 26 lutego - 3 marca 2024 roku. Najbliższe dni mogą trochę namieszać w życiu Panien, Baranów i Wodników. Pozostałe znaki także czeka gorący okres. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź horoskop na nowy tydzień.

Horoskop tygodniowy - Baran

W tym tygodniu możesz spodziewać się fałszywych oskarżeń. W poniedziałek ktoś będzie chciał podważyć Twoją reputację. Jednak w bezpośredniej konfrontacji w środku tygodnia szybko okaże się, kto kłamie, a kto jest ofiarą słów rzucanych bez zastanowienia. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop tygodniowy - Byk

Ostatnio otrzymana propozycja ciągle chodzi Ci po głowie? Może Twoja odmowa była zbyt wczesna? Spróbuj poprosić o radę kogoś, kto zawsze dobrze Ci życzy. Około czwartku podejmiesz najlepszą decyzję z możliwych. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Twoje życie prywatne dalekie jest od ideału? Nie martw się, już od wtorku poczujesz pozytywne zmiany. Wiosna sprawi, że wszystko się ułoży, a w Twoim sercu znowu zagości miłość i spokój. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Czeka Cię tydzień pełen wyzwań, już od poniedziałku zaczniesz ważny projekt, a około czwartku Twoje serce zabije mocniej do kogoś, kto został Ci przydzielony do pracy. Jest duża szansa na to, że tydzień zakończysz sukcesem i to w nowej relacji.  

Horoskop tygodniowy - Lew

Masz dość ciągłych obowiązków? Ten tydzień przyniesie Ci niespodziewany wyjazd, dzięki któremu uda Ci się nabrać dystansu. Z czasem wszystko się poukłada, a Twoje życie odzyska dawny blask.  

Horoskop tygodniowy - Panna

Nic nie dzieje się bez przyczyny. To, co wydarzy się w tym tygodniu, będzie wynikiem Twoich działań z przeszłości. W końcu Twoje starania zostaną docenione i otrzymasz wyjątkową nagrodę.  

Horoskop tygodniowy - Waga

Po stresie z poprzedniego tygodnia nie będzie już śladu. Od poniedziałku poczujesz błogi spokój, a w Twoim sercu pojawi się nadzieja na lepsze jutro. Czas na nowy szczęśliwy rozdział, który zacznie się tu i teraz z Twoim udziałem. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Czujesz, że wszyscy są przeciwko Tobie? Ten tydzień udowodni Ci, jak bardzo się mylisz. Nie tylko Ty masz dosyć obecnej sytuacji, wiedz więc, że już za chwilę wydarzy się rewolucja na Twoją korzyść. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Po gorących wydarzeniach z poprzedniego tygodnia od poniedziałku wszystko zacznie wracać do normy. Nie tylko poczujesz, że masz za sobą wiele osób, ale też staniesz się ich niepisanym przywódcą. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Czekasz na lepszy czas? Zacznij działać już teraz, a około środy zobaczysz pierwsze efekty. Twoja wiedza i urok osobisty poprowadzą Cię tam, gdzie zawsze chciałeś być. A to wszystko wydarzy się właśnie w tym tygodniu. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Otrzyj łzy i ruszaj do przodu. Ktoś, kto był Ci bliski, odszedł, ale to nie znaczy, że tej pustki nie da się wypełnić. Od dłuższego czasu masz tajemniczego wielbiciela, który już wkrótce się ujawni. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Czekasz na ważną decyzję? Możesz spać spokojnie. Wszystko ułoży się po Twojej myśli, będzie dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś. Pozytywne zmiany zaobserwujesz już od poniedziałku.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.