Horoskop dzienny - 2 czerwca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 2 czerwca. Co wydarzy się tuż przed rozpoczęciem weekendu? Chcesz wiedzieć, co takiego spotka Cię w piątek? Przekonaj się, czy dopisze Ci szczęście!

Horoskop dzienny – Baran

Twoi znajomi przygotowali coś za Twoimi plecami i chociaż mieli dobre intencje, możesz czuć się tym faktem urażona/urażony. Z tego powodu będziesz poważna/poważny i milcząca/milczący, choć oni postanowią Cię za wszelką cenę rozweselić. Jeśli masz naprawdę podły humor, podziękuj im grzecznie i jak najszybciej ucieknij do domu, zanim powiesz coś, czego mogłabyś/mógłbyś później żałować.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Dziś to Ty staniesz na wysokości zadania i przygotujesz dla wszystkich jakąś rozrywkę po pracy. Godziny przy wykonywaniu obowiązków mogą się Wam więc trochę dłużyć, w oczekiwaniu na największą atrakcję dnia. Przygotuj się na szereg komplementów, jakie padną pod Twoim adresem.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Spontanicznie postanowisz dziś pomóc pewnej osobie, która wciąż zmaga się ze swoją nieśmiałością. To dzięki Tobie wykona pierwszy krok do bardzo ważnej dla niej relacji, co sprawi jej ogromną radość. Z wdzięczności zaproponuje, że sprawi Ci jakąś niespodziankę. Co ważne, na pewno nie zapomni o swojej obietnicy.

Horoskop dzienny – Rak

Na Twojej drodze w ten piątek znajdzie się sporo przeszkód. Jak się szybko okaże, większość z nich wygenerowałaś/wygenerowałeś sama/sam znacznie wcześniej i już o tym zapomniałaś/zapomniałeś. Niestety, teraz przyjdzie Ci ponieść konsekwencje błędnie podjętych decyzji i zdenerwowanie nic tutaj nie pomoże.

Horoskop dzienny – Lew

Wstaniesz zirytowana/zirytowany, choć nie będziesz potrafiła/potrafił nawet wskazać powodu swojej irytacji. Problem w tym, że wcale nie zdecydujesz się uspokajać swoich emocji, tylko z niezwykle pesymistycznym i bojowym nastawieniem pójdziesz do pracy. Tam natomiast skutecznie popsujesz humor innym. Czy będzie warto? Sama/sam musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie.

Horoskop dzienny – Panna

To będzie zdecydowanie luźniejszy piątek. Dziś uda Ci się zrobić coś dla siebie i porządnie wypocząć. Praca z jakiegoś powodu skończy się szybciej, a inne obowiązki wyjątkowo Cię nie przytłoczą. Twoja druga połówka z kolei postanowi zabrać Cię wieczorem do kina, co przyjmiesz z ogromnym entuzjazmem.

Horoskop dzienny – Waga

Narodzi się w Tobie niepokój. Nie zdołasz wskazać jego źródła, ale nie będziesz też mogła/mógł w pełni się wyluzować. Wszystko wokół wzbudzi Twoje podejrzenia, a nietypowe zachowania osób, które Ci towarzyszą, mogą Cię wpędzić w prawdziwą paranoję.

Horoskop dzienny – Skorpion

Możesz się spodziewać, że właśnie dziś zaczną się realizować plany sprzed paru dni. Co najlepsze, wcale im w tym nie pomożesz, zdając się na ślepy traf. Możesz jednak cieszyć się tym, co przyniesie Ci los i przestać się zamartwiać problemami, które sobie wymyśliłaś/wymyśliłeś.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dzisiejszy dzień spędzisz wśród przyjaciół. Oni dobrze wiedzą, jak ciężko ostatnio pracowałaś/pracowałeś, dlatego też postanowili trochę Cię odciążyć i zadbać o Twój wypoczynek, byś mogła/mógł dobrze wejść w nadchodzący weekend. Postaraj się przed tym za bardzo nie wzbraniać.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Coś miłego wydarzy się w Twoim związku. Możliwe, że Twoja druga połówka zdobędzie się wreszcie na krok, na który długo naciskałaś/naciskałeś lub na który po prostu liczyłaś/liczyłeś. Ciesz się swoim szczęściem i nie pozwól sobie na żadną melancholię.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dziś zaczniesz się zastanawiać nad tym, co w Twoim życiu ostatnio poszło nie tak. To, w którym miejscu obecnie się znajdujesz, nie tylko w ogóle Cię nie satysfakcjonuje, ale i wywołuje frustrację. Opracuj jakiś plan działania i nie poddawaj się, jeśli wciąż możesz walczyć.

Horoskop dzienny – Ryby

Ten dzień, już po pracy, spędzisz wyjątkowo rodzinnie. Twoi krewni zrobią Ci małą niespodziankę i postanowią Cię odwiedzić. Razem z nimi przedyskutujesz kilka ważnych spraw i odkryjesz, że wciąż jeszcze potrafisz się śmiać.

Więcej o: