Horoskop dzienny - 28 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 28 listopada. Los bywa nieprzewidywalny. Nie daj mu się jednak zaskoczyć i bądź gotowa/gotowy na wszystko! Sprawdź, co może Ci się przytrafić tej niedzieli.

Horoskop dzienny – Baran

Pora spojrzeć na siebie nieco łaskawiej. Przestań o wszystko się obwiniać i wiecznie krytykować swoje decyzje. Możliwe, że właśnie dziś na Twojej drodze pojawi się ktoś, kto pomoże Ci zrozumieć swoją wartość. Nic dziwnego, że prawdopodobnie dość szybko się do niego zbliżysz.

Zobacz wideo Marcela Leszczak potwierdza, że wróciła do Koterskiego. „Przeprosił"

Horoskop dzienny – Byk

Dziś dopadnie Cię szał twórczy. Chęć do robienia nowych, kreatywnych rzeczy będzie Cię napawać ogromnym optymizmem, który z biegiem czasu wcale nie będzie słabnąć. W końcu zrealizujesz swoje plany, mimo że niedawno jeszcze wyglądało na to, że nic z nich nie wyjdzie.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Tę niedzielę poświęcisz sobie. Usiądziesz sama/sam, pomyślisz, przeanalizujesz ostatnie wydarzenia i wyciągniesz z nich wnioski. Twoje otoczenie nie wzbudzi w Tobie żadnego zainteresowania. Za długo zajmowałaś/zajmowałeś się sprawami innymi – teraz pora na Ciebie.

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny – Rak

To dzień ogromnych szans i równie obiecujących okazji. Miej się na baczności, bo nie powinnaś/powinieneś przeoczyć żadnej z nich! Kto wie, może właśnie dzięki nim uda Ci się przewartościować dotychczasowe życie? A może po prostu okażą się zwiastunem radosnych zmian?

Horoskop dzienny – Lew

Uśmiech nie zejdzie dziś z Twojej twarzy przez cały dzień. Zagoszczą w Tobie same pozytywne emocje, dzięki czemu nie będziesz musiała/musiał obawiać się, że dopadnie Cię jesienna chandra. Ktoś bliski zrobi Ci prezent i trafi w dziesiątkę. Jeszcze nigdy nie byłaś/byłeś tak szczęśliwa. Doceń to.

Horoskop dzienny – Panna

Choć obudzisz się późno, momentalnie odczujesz zmęczenie. Odezwą się bóle, o których już dawno zapomniałaś i będziesz musiała się z nimi jakoś pogodzić. Nie stosuj kawy ani napojów energetycznych, by postawić się na nogi, a po prostu postaw na relaks. Pamiętaj – jest niedziela. Nikt nie wymaga od Ciebie, byś i dzisiaj była/był na pełnych obrotach!

Horoskop dzienny – Waga

Dziś towarzyszyć Ci będzie niesprecyzowany niepokój. Nie będziesz umiała/umiał znaleźć sobie miejsca, chociaż wykonasz wszystkie obowiązki domowe. Nadejdzie moment konfrontacji – musisz się mocno trzymać, żeby nie ponieść sromotnej klęski. Wiedz jednak, że są tacy, którzy bez wahania Cię wesprą, choć może na razie ich nie dostrzegasz.

Horoskop dzienny – Skorpion

Wyjątkowo burzliwie się z kimś dzisiaj pokłócisz. Co gorsza, pójdzie o jakąś nic nieznaczącą błahostkę, a jednak sprawa z biegiem czasu zacznie się robić problematyczna i dla Ciebie, i dla drugiej strony. Możliwe, że odczujesz tak silną presję, że będziesz potrzebowała/potrzebował pobyć chwilę sama/sam.

Horoskop dzienny – Strzelec

Nagle dotrze do Ciebie, że potrzebujesz w życiu zmian – i to potężnych! Do Twojej codzienności wkradło się tyle nudy i nijakości, że nie możesz tego dłużej znosić. Postanowisz zakończyć jeden etap, by jak najszybciej rozpocząć kolejny.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Nawiążesz dzisiaj nowe znajomości, które sprawią Ci w przyszłości wiele przyjemności. Jednocześnie możesz liczyć na to, że wreszcie dogadasz się z członkami rodziny w pewnej ważnej kwestii. Zbliży Was wspólny obiad.

Horoskop dzienny – Wodnik

Nagle zapragniesz zrobić coś ze swoją formą, która ostatnio pozostawia wiele do życzenia. Twoje dzisiejsze spotkanie z dawno niewidzianą osobą okaże się dużo przyjemniejsze niż sądziłaś/sądziłeś. Postaraj się tylko po prostu być sobą i nikogo nie udawać.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Ryby

Postanowisz wreszcie spędzić trochę czasu ze znajomymi. Możliwe, że szybko wyjdzie na jaw, że wszyscy czują się zaniedbani. To prawda – ostatnio nie miałaś/miałeś dla nich ani chwili. Na szczęście dziś to nadrobicie i wszyscy będą zadowoleni.

Więcej o: